Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes ilyennel pszichológush...

Érdemes ilyennel pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés

Félek hogy hülyeségnek hiszi, egyszerű hisztinek és elküld hogy keseregjek otthon.

Évek óta küzdök depresszióval (még senki sem mondta rá hogy ez az, de gondolom az), az egész fiatalságom azzal telt el, azt hittem mire felnövök elmúlik, de nem. Évekig reméltem hogy elmúlik, most lett csak jobb, mert lett egy célom, amiért úgymond élhetek. De néha, hiába érzem jól magam egész nap, visszatérnek régi érzések, és tönkretesznek mindent, direkt akadályozom magam, pedig úgy érzem belepusztulnék ha megint elveszteném a célom. Hangulatingadozásaim vannak, egy jó alvás pedig ritka luxus már évek óra. Utálom magam, ahogy kinézek, ahogy viselkedek, ahogy nem merek közeledni másokhoz és nem tudom őket megszeretni...stb stb még sorolhatnám, de itt abbahagyom.


2013. márc. 14. 23:12
 1/7 CsiRkehusi válasza:
szerintem nem kellett volna ezzel eddig várni.. 'hátha elmúlik' -és addig szenvedsz? drága a pszichológus, de az életed csak többet ér!
2013. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van...de mindig is szégyelltem a problémáimról beszélni. Ideje összekapnom magam..
2013. márc. 14. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:

háziorvostól kérj egy kislabor vizsgálatot és kérj tesztoszteron szint mérést is.

a legtöbb depresszív tünet oka férfiaknál az alacsony teszto szint.

pánik betegeknél is sikeresen alkalmazzák a teszto fokozókat.

2013. márc. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez enm igazán úgy működik hogy kéresz valamit és a dokik ugranak.


egyrészt van ingyenees pszichológus is a helyi orvosi rendelőben, másrészt tényleg hülyének fognak nézni, ha szerencséd van, akkor nem, megéri kockztatni, de arr akészülj fel, hogy a elgtöbb orvos nem kedves, főleg most, mikor fizetésük nem tükrözi a felelősségüket.

2013. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.


Tényleg nem kedvesek? Félek elmenni.

2013. márc. 15. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

dehogynem kedvesek!

én mostanában sok kedves orvossal találkoztam.


nyugi

2013. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amikor a háziorvosok már a betegeknek is megválogatják, milyen orvosokat ajánlanak, akkor nem hiszem, hogy túl sok szakértelem vagy kedvesség lenne bármelyikben.óvatosnak kell lenni velük.
2013. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!