Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek nem rossz érzés,...

Nektek nem rossz érzés, amikor az egész családotok a strandon van és mindenki úszik, csak ti nem tudtok, mert éppen megvan?

Figyelt kérdés

Nekem ezzel nem is az a bajom, hogy nem mehetek bele a vízbe, csak annyi, hogy akkor ott egyedül ülök a parton, és unatkozok. A strandon mindenki fürdőruhában van és félek, hogy most mit gondolnak rólam, hogy én meg rendes ruhában vagyok.

Ti ilyenkor mit szoktatok mondani a többieknek (főleg a kicsi gyerekeknek), hogy miért nem úsztok?

Bocsi a hülye kérdésért. :) Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 16. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tampon a megoldás. Én simán bemegyek még a medencébe is, miután kijövök kicserélem és kész. És nem, még soha életemben nem volt fertőzésem.
2013. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz tampont? Te jó ég, inkább kínzod magad? Miért???
2013. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért nem használok, mert 15 éves vagyok, és még nem szeretném kipróbálni.
2013. júl. 16. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:

A kor nem indok rá. Vannak speciális, igen vékony fajták is, amelyeket könnyedén használhatsz ennyi idősen is.

A kérdésedből az tűnik le, hogy rettenetesen zavar ez a dolog, ezért írták neked sokan, hogy nem kell sajnáltatni magad, mert van egy egyszerű megoldás a problémádra.

2013. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem zavar, egy kicsit félreèrthetővé sikeredett. Köszönöm az eddigi válaszokat! Majd lehet, hogy kipróbálom. :)
2013. júl. 16. 14:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért én ruhában nem lennék a strandon, vegyél fel fürdőruhát és tegyél a derekadra törülközőt, néha lemoshatod magad a vízben és napozhatsz is.
2013. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez erős vérzés esetén is jó megoldás? :)
2013. júl. 16. 14:50
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) majd fürdőruhában leszek, az biztos :)
2013. júl. 16. 14:53
 9/11 anonim ***** válasza:

persze... :-)

[link]

Itt tudsz olvasgatni a témában! :-)

2013. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15 évesen simán használhatsz tampont. Én konkrétan már az első alkalom óta tampont használok, a betéttől undorodom, hogy ráüljek, na értitek. 23 éves vagyok szóval jó pár éve használom és egyáltalán nem egészségtelen, semmi bajom nem volt tőle. Gombás fertőzésem se volt soha. Gondolom szűz vagy, így az első napokon ugye nagyobb tampon kéne ami neked még nem jön szóba, ezt nem írtad ugye a kérdésedben. Így megértem. Gyengébb napokon már berakhatsz kis méretű tampont, akár otthon fürdőkádban is kipróbálhatod, hogy lásd, nem is olyan szörnyű dolog ez. :) Ha pedig betétet használsz, attól még bikini felsőben meg kis rövidnadrágban lehetsz a strandon. Ha megkérdezik, mért nem fürdesz, megmondod, hogy most nincs kedved bemenni a vízbe, vagy túl hideg, elvicceled és kész. Első voltam :)
2013. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!