Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás súlyos...

Mi lehet a megoldás súlyos ekcémára?

Figyelt kérdés
Vagy 15éve szenvedek tőle és semmilyen krém sem használ :(

2013. júl. 31. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Kivizsgálták már,h mitől lehet?

A legtöbbször egy túlérzékenységi reakció áll a háttérben,de gyakran belső -főként emésztőszervi-betegség.

Ha az okot nem találják meg szinte lehetetlen teljesen tünetmentessé tenni.

2013. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen rengeteget jártam vele orvoshoz és írtak már mindent rá, amik először mérsékelten használtak majd idővel egyáltalán nem.
2013. júl. 31. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!A bőrön megjelenő elváltozásoknak általában belső okai vannak, azokat kell megszüntetni.Belsőleg szedtél valamit?egy méregtelenítés, immunerősítés jó lenne a külső kezelés mellett.Gyógynövényeket, gyógynövény alapú krémeket próbáltál már? Ngyon sokat tudnak segíteni káros mellékhatások nélkül.Jobbulást!
2013. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,méregtelenítést végeztem, de gyógynövény tartalmú készítményeket még eddig nem próbáltam...

Az immunrendszerem nem hinném hogy rossz mivel szinte soha nem vagyok beteg,és vitaminokat is szedek.

2013. aug. 3. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg érdekel akkor szívesen elküldök ekcémás tapasztalatot emailben.
2013. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hello,az lehet jó lenne
2013. aug. 4. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyerek korom óta súlyos ekcémám van/volt. Kezdj el ligetszépe kapszulát szedni, nekem 2-3 nap alatt elmulasztotta. Korábban mindig szteroidos krémet kaptam, amitől a vízhólyagok begennyesedtek, én meg jókat szórakoztam vele, hogy kinyomogattam..még több lett, kirepedt...stb. Mióta - véletlenül kiderült, hogy a ligetszépe jó rá - ha előjön, csak szedem pár napig és kész
2013. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!