Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Fehérje diétázók! Már elég...

Fehérje diétázók! Már elég régóta diétázok kb.5hónap (nem atkins csak kevés ch). Kb 1 hónapja súlyos problémáim vannak a székeléssel, jó esetben megy heti 1x! Próbáltam már h ch feltöltő nap, de semmi. Kétségbe estem valami megoldás esetleg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 20:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem ha netán "sikerül" a dolog akkor olyan mint a beton és véres is.
2012. febr. 7. 21:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Leírnád/belinkelnéd az étrended?
2012. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Addig is megjegyezném hogy normális diétát is maximum 16-20hétig szabad folytatni mert megerheli a szervezeted. A megoldás mindenképpen az hogy áttérsz súlytartó étrendre ami normális ,kiegyensúlyozott.

Napi 5x normális adag kaja, párolt zöldség, rizs ,krumpli ,zabpehely, olajos magvak, sok sok víz és multivitamin.

2012. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2012. febr. 7. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:

A súlytartó étrendben legyenek gyümölcsök is, 1-1 alma banán stb. Miután teljesen helyreált ez a probléma még legalább 1hónapot normálisan kell kajálni, aztán ha úgyérzed még van hova fogynod lehet újabb diétába kezdeni, de a szénhidrátot nem kell drasztikusan lecsökkenteni, csak annyira amennyivel már fogysz (olyan 2,5gramm/testsúlykilogramm körül lehet).

Meglepődtem hogy builderes étrendet linkeltél, mert ebben azért van rost és egyéb szénhidrát is, sőt minden egyéb úgyhogy már nem vagyok olyan magabiztos hogy az 5hónapos időtartamon kivül mi lehet a probléma. Súlytartó étrendbe lehet bele kéne szőni főzeléket és levest, nekem az tűnik egy logikus megoldásnak hogy közelíts ahhoz a táplálkozáshoz amelyiknél még normális volt a székleted.

Tudom ezzel most picit ellentmondok a nagy egészségmániának, de valamerre el kell indulni ha a látszólag tökéletes nem maradhat.

2012. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ez egy teljesen korrekt étrend.

szerintem nem ettől van.

összeszedhettél vmi gyomor vírust.

2012. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek a testépítő próféciák amiket én is magamba szívtam eléggé izom növelés/zsírvesztés centrikusak és ez nem 100%ban fedi az egészségcentrikusságot. (csak kb 90%ban :P)

A belső szerveinkre, emésztőrendszerünkre is figyelni kell.

A fehérjebevitelt szerintem akár harmadára is csökkentheted.

2012. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát igen 5hónap(-20kg)de eléggé kesze kusza volt tehál hol semmit nem ettem,hol túl sokat.Teljesen nemlehet betartani a diétát és én ha túlkajálok(ünnep stb) másnak alig eszek.Ennek köszönhetem azt is h a súlyom 1ik nap 5kgval több mint másik nap aztán letelik 2-3nap és visszamegy.Megpróbálom majd rendszerezni:S köszi a válaszokat.
2012. febr. 7. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Anno azt olvastam hogy a túlzott fehérje bevitel egy idő után székrekedést, kellemetlen szájszagot, később pedig vese betegséghez vezethet. Gondolom ez mindenkinél más , van akinél kialakul van akinél nem.

Gyümölcsöt kellene fogyasztanod mert a rostok segítenek.

2012. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még jó hogy az a lényege az egésznek hogy gramra pontosan mérni kell. De ennek ellenére a -20kiló pont jó ennyi idő alatt, gratula.
2012. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!