Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13éves vagyok. és én nem...

13éves vagyok. és én nem értem hogy miért örülnek annyira a nők ha gyerekük lesz. A terhesség napjaiban csak híznak, rosszul vannak, fáj mindenük. Aztán meg a szülés nagyon fájdalmas. Amúgy ez gond hogy így gondolom? .

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát 13 éves korom tájt én is így gondoltam.

Igazából a felnőtté válás és az érettségnek az egyik jele az, ha az ember rájön, hogy azért az apróságért semmiség az a fájdalom amit akkor át kell élniük, mert bőven megéri érte.

2009. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Mert mindent ki kell próbálni:) én férfi vagyok de ha nő lennék én az Atya Úr Istennek sem csinálnék gyereket,nem szenvednék azzal a sok nyűggel,még szerencse hogy a nőket sokszor meghatja a sok kis apróság:)Ha nem vállalod be ezt fogadj vkit örökbe:)mindenki jól jár...
2009. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Mindegy, majd 10 év múlva másképp gondolod úgyis.
2009. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Na, látod, te magad is felismerted, hogy a testi érettség nem egyenlő a szellemi és lelki érettséggel! A te korodban szinte mindenki így gondolkozik és ez így van rendjén!

Majd, valamikor 18-25 éves korod között, amikor a te felnőtté érésed befejeződik (mindenki más ütemben fejlődik), rájössz, hogy az életben a legnagyobb csoda a gyerekvállalás! Nincs az a kellemetlenség, fájdalom, ami vissza tud tartani egy nőt a terhességtől és szüléstől! Egyébként pedig az egész 9 hónap elrepül, a napi kellemetlenségek abszolút elviselhetők, a szülőszobán töltött néhány órából sem feltétlenül a rossz emlékek maradnak meg (kivéve, aki szeret mindent túldramatizálni, de ez másik téma:) és a felszedett kilóktól is meg lehet szabadulni. Marad viszont egy csodás kis lény, aki csak tőled és az apukájától függ, akiért ha kell, akár felnőttkorában is az életedet adnád.

Hát ezért örülünk annyira, amikor teherbe esünk!

2009. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Miért lettem leszavazva? Nem zavar, csak magyarázatot szeretnék, hátha én is tanulok belőle.
2009. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hogy mindenkinek a hasznos válasza le lett szavazva. Értem. Más magyarázat nem is kell, rájöttem magamtól is, hogy megint valami gyökér szabadult be ide aki hozzászólni nem bír mert nincs annyi esze, de a normális válaszokkal sosem ért egyet.
2009. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Valószínű majd jól kioktattok, de nagyon nem tudom elképzelni ezt az egészet magamnak, pedig 23 vagyok. Most ne gyertek azzal hogy majd 5 év múlva.
2009. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Senki nem jön azzal. Mindenkinek más az értékrendje. Neked is.

Csak te nem a kérdésre válaszoltál.

2009. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (:
2009. okt. 25. 12:30
 10/11 anonim ***** válasza:
14 leszek 3. án és én nem így gondolom egy baba csodálatos szinte bármit vállalnék érte
2009. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!