Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13éves vagyok. és én nem...

13éves vagyok. és én nem értem hogy miért örülnek annyira a nők ha gyerekük lesz. A terhesség napjaiban csak híznak, rosszul vannak, fáj mindenük. Aztán meg a szülés nagyon fájdalmas. Amúgy ez gond hogy így gondolom? .

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 15:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én például a második válaszoló uraságot jól fejen rúgnám.Én is babát várok és nincs is attól jobb érzés amikor megszületik egy kisbaba.Sokat gondolkodom hogy milyen lesz ha megszületik hogy fog kinézni.Ezt szerintem az tudja akinek gyermeke van és nem hogy szenvedett a szüléssel és a terhesség időszakával hanem még az életét is odaadná érte.:)Én ugy gondolom hogy a 2 válaszolónak vagy nincsenek szülei és nem tudja becsülni az életét.Pedig bizony teveled is megszenvedett az édesanyád..... Kedves kérdező ez teljesen természetes hogy ez a téma téged még megrémít.De ha eljön a te időd is örülni fogy és várni hogy megszülessen.
2011. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!