Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » H1n1 oltás, beadatjátok? Ha...

H1n1 oltás, beadatjátok? Ha igen/nem miért, kort is lécci?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 08:13
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

3 éve - kergemarhakór

2 éve - madárinfluenza

1 éve - sertésinfluenza.....

mindegyikre azt mondták halálos, megtizedeli majd a népet - és én, kisgyerekes anyukaként rettegtem át az influenzás időszakot. És túlélték, a kisebb gyermekem kapott csak el egy enyhébb lefolyású influenzát.

Ez a mostani sem különb, mint a többi, akkor is haltak bele a szövődménybe gyengébb emberek, most is fognak.

Egyszer kaptam influenza elleni védőoltást (kötelező volt) - na abban az évben beteg lettem. Se előtte, sem azóta, úgyhogy én nem fogom beoltatni magamat sem, meg a gyerekeimet sem. 35/N

2009. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Én biztosan nem adatom be senkinek a családban. Nagyon nagy pénz van a gyógyszeriparban és mint már előttem írta valaki, ez egy felfújt dolog, hogy minél több pénzt költsenek gyógyszerre az emberek ! van egy érdekes olvasmány erről : Cenzúrázott egészség

Olvasd el, elég érdekes dolgokat leír a gyógyszeriparról !

N/33

2009. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok, bocsánat, nem jól tagoltam a mondatot

egy 20 centis, (vessző) mély :)

nem mindegy hogy ez, vagy 20 centi mély seb :P :D

és akiknek beadták, tudjátok, amit mutattak tv-ben, azoknak vitamint adtak be....

2009. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:39!

Igen jó lenne elolvasni azt a könyvet. Lenkei cenzurázott egészség...

Akik beoltatják magukat, nagyobb eséllyel betegednek meg.

Táppénz ha melós az illető, bogyók, még 4-5000 ft a gyógyszer.

Én olyasmit olvastam, hogy az 1930 évekből eltett vírúst hoztak.... Nem a h1n1. Ja és akik sajnos meghaltak 1 volt egészséges az a fiatal férfi aki az udvarba esett össze, és valami tüdővérzése volt.

A többiek sok más betegséggel küzdöttek.

A rendes influenzás időbe is belehaltak néhányan.

A férjeméknek felajánlotta a melóhelye, de nem kérte.

Én se oltatom be magam, pedig állitólag ingyenes lenne. Csak ha utána beteg leszek, kitudja az mennyibe fog kerülni.. Ugyanúgy ki kell feküdni mint a többit.. Nő / 43 év

2009. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Én sem oltatom be magam.


Egyszerűen szedni kell egy kis vitamint és oda kell figyelni, de elvileg egy egészséges embernek nem jelent problémát. Aki beteges vagy egyéb baja van azt úgyis kiemelten kezelik vagy megfigyelik.


Lényeg, hogy a tudósok minden évben pánikoltatnak hogy ki fogunk pusztulni. Ha valóságos lenne a pangea akkor naponta tízezreknek kellene meghalni. A föld népességéhez és népsűrűségéhez képest ennyi is kevés lenne de akkor komolyan venném. Így viszont egy felkapott nyavaja és kész.

2009. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Én biztos beadatom, mert asztmás vagyok és hallottam, hogy egy 15 éves asztmás lány is meghalt miatta magyaro.-n.
2009. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem fiú volt az a lány??
2009. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
09:21-es, bocsi,de a madárinfluenza 3éve volt. Egyébként apukám (57éves)szívbeteg és neki azt mondta a főorvosa,h vegye fel mindkét influenza elleni oltást,mert jövő héten, be kell feküdnie kezelésre,és a beteg emberek közé ne menjen oltás nélkül.
2009. nov. 5. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!