Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » H1n1 oltás, beadatjátok? Ha...

H1n1 oltás, beadatjátok? Ha igen/nem miért, kort is lécci?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 08:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem

1. Amíg simán hazaengedik a családjához a László kórházból azokat akik megfertőződtek akkor nem lehet ez annyira gázos vírus

2. Amíg 120 gyerekből 50 három nap alatt meggyógyul ( csepeli suli) addig nem hiszem hogy halálos kórról kéne beszélnünk

2009. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

aki meghalt, az nem kimondottan H1N1-be halt bele. vannak olyan betegek, akiket egy eyszerű megfázás is megölne, mert olyan betegek már. ez is csak egy gyorslefolyású influenza, mint a többi, én meg el sem fogom kapni. jó az immunrendszerem, de olyannyira, hogy mikor motorral csúsztam 15 métert és a combomon 20 centis mély horzsolás volt, 5 nap alatt úgy begyógyult, hogy most már azt sem tudom, melyik lábamon volt a seb!

nem írom le a korom, mert még gyerek vagyok, és mivel az elejére írtam egy adatot, amit nem szoktak tudni ennyi idősen, épppen ezértnem hinnék el nekem.

2009. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elöttem szolóval.De szerintem ezt neked kellene eldöntened de végül is az én részemről inkább azt mondanám hogy én nem adatom be mert amíg össze mondanak mindenféle hírt miszerint a négy ember ez miatt hal meg szerintem ez nem igaz.De nem olyan nagy a baj!
2009. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1) Igen. Eredetileg nem akartam, de minél kevesebb ember oltja magát, annál nagyobb lesz a vírus fertőzőképessége, annál több emberen vonul végig. És mivel senki sem oltatja magát, én beoltom. Ha a lakosság 50%-át nem oltják be, akár annyi ember is kieshet egyszerre, hogy az komoly problémákat okoz. Persze ebbe nem gondol bele senki, attól, hogy nem mindig halálos a vírus, még lehet gáz.

2) Nem egy rokonom orvos, akiket ők oltottak az égvilágon semmi mellékhatása nem volt eddig az oltásnak, még helyi bőrpír se.

3) Oltásból van 6mó adag jelenleg Magyarországnak, gyógyszerből (Tamiflu és társaik) 1-2mó. A járvány várhatóan három hullámban fog érkezni, egyre nagyobb hullámokban. Ki szavatolja nekem, hogy a harmadik hullámban, amikor egyszerre lesz beteg rengeteg ember, és mondjuk nekem lesz egy súlyosabb szövődményem, még marad gyógyszer?

2009. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

ez lemaradt: 48/N

2009. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
08:42 pedig 22/F vagyok. Az lemaradt, hogy persze ezt neked kell eldönteni, nekem is azt mondta keresztanyám (orvos), döntsem el magamnak, ő nem fog rábeszélni, se lebeszélni, de ha kell, beadja.
2009. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Magunknak abszolút nem akartuk és a baba kapott szurit és megkérdeztem az orvost, hogy mit gondol róla és burkoltan elmondta, hogy ő 1000%, hogy nem adatná be senkijének! Én hiszek neki, mert nagyon jó orvos! L/26
2009. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez (is)egy jól felfújt dolog, ez egy nagyon jó üzlet
2009. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég voltam kórházban és , amikor erről a témáról kérdeztem az orvost viziten(meg a nővéreket), mondták, h ők nem adatnák be. De lehet, h nekik kötelező lesz. Én nem tudom, nem lennék meglepődve ha a gyógyszercégek csinálták volna ezt a vírust. Gondoljatok bele 2000 ft 1 vakcina.

Én nem szeretném beoltatni magam. Bár csak 17 éves vagyok, már van véleményem erről a dologról.

Ja és azt hallotátok, h Németországban azok a miniszterek akik "beoltatták magukat", igazából vitamint kaptak az injekcióban???

Szerintetek miért??

2009. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

már egy másik kérdésnél is feltettem de ime egy háziorvos oldala aki megkérdőjelezi nyiltan az egész oltást sőt!!!azt állitja az ÁNTSZ ben csak eljátszották az oltás beadását

[link]

és az orvosok be vannak sz..va -de ő nyiltan kiáll az állitása melletttttt -jó és ritka bátor ember

2009. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!