Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi hálapénzt illik adni?

Mennyi hálapénzt illik adni?

Figyelt kérdés
Méhcsípés allergia elleni immunterápián veszek részt. Hetente kell járni néhány hónapig, majd 3 évig havonta. Tanácstalan vagyok ezűgyben, sohasem csináltam ilyet.
2013. szept. 19. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha maszek orvoshoz jársz, akkor annak ára van, tehát nincs szükség hála pénzre. Kifizeted a díjat és jó idő.


Ha kórházba mész, akkor a tb-d fedezi az ellátásodat, tehát megint csak nincs szükség a hála pénzre, főleg nem hetente hónapokig, majd évekig havonta.


Ha nagyon meg vagy elégedve, és 3 év múlva gyógyultan távozol a terápia után, és az orvosoddal maximálisan meg leszel elégedve, mert törődött veled, akkor gondolkodhatsz azon, hogy meghálálod-e a fáradozásait.


Hozzáteszem, én egyáltalán nem adok.

2013. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem magánrendelésre járok.
2013. szept. 19. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon utálom a hálapénzt. Pláne hogy egyes orvosok elvárják. Én sem adnék senkinek. Ha ezt követően nem vagyok megelégedve az ellátással, akkor pedig panaszt tennék ellene.


Ha nem éreztetné velem hogy ez kötelező, és tényleg olyan színvonalas szolgáltatást kapnék amivel maximálisan elégedett vagyok, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy a végén esetleg adnék neki köszönetképpen. De persze nem lesz ilyen színvonalú úgysem.


De mivel a te kezelésed terápiás jellegű, és sokáig húzódik, szerintem nem kell adnod. Nem egy szívműtét.

2013. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!