Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szomszédom 50éves, tüdőrákos....

Szomszédom 50éves, tüdőrákos. Meg fog halni. Kisunokája 8éves, nem láthatja felnőni. Régen úgy vélekedett a dohányzásról, h valamibe meg kell halni. Most is így gondolhatja?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Nagyon fiatal még ahhoz, hogy meghaljon :( Lehetett volna még 20 éve.
2013. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

Hát ezt tőle kellene megkérdezni (persze én sem tenném meg, mert igencsak tapintatlanság).

Egyébként egy csomó tüdőrákos még akkor sem ismeri be, hogy a cigi nagy szerepet játszik a betegségében, mikor az orvos mondja.

Én is találkoztam már olyan bácsival, aki azt mondta, hogy egy régi bordarepedése miatt lett tüdőrákja, nem pedig azért, mert 20 éves keresztül napi 2 dobozzal szívott.

2013. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!