Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúra Forte & Perfect...

HammerFist kérdése:

Fogyókúra Forte & Perfect Six! A kettő nem ugyan az? Hatásos valamelyik?

Figyelt kérdés

Láttam a P.S. oldalát és ''Pál'' lefogyott xy kilót 8 hét alatt,az F.F. oldalán szintén ugyan ez a ''Pál'' ugyanezzel a sztorival de full más testtel fogyott le. :D

Míg a p.s. oldalán körszakálas volt pál az f.f. oldalán már full csupasz pofával virított és teljesen más fejjel és bőrszínnel. -.-

Egyébként mindkét bogyó oldala 95%ban megegyezik,csak a képek mások.

Kamu ez? Vagy a magyarok lekoppintották? Vagy mi van itt? O.o



2012. nov. 28. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Kamu. Ezek a csodába illő történetek, mind a képzelet szüleményei és az ezért pénzt felvevő statiszták adják az arcukat hozzá kamu néven, hogy mégse lehessen lenyomozni olyan könnyen őket. "Pál" ismerősei tudják az igazat, ebben biztos lehetsz. :) Többnyire "Pál" és a cég amerikai származású, ezért az összes kontinensen, amit nem Amerikának hívnak, el lehet adni ezeket a dolgokat, mert nem tudunk semmit róla. Úgy gondolom, hogy az átlag amerikaiak elég sötétek és lusták ahhoz, hogy őket is rá lehessen venni elég könnyen a vásárlásra. :)


Vegyél európai terméket (ez itt a reklám helye), mert azt könnyebb bepanaszolni és ellenőrizni is. Ha például az UNIÓ "kezén" nem ment át, akkor az is lehet kamu. Ha átment, akkor is lehet az, de legalább viszonylag biztonságos, mivel ők mindent túl dramatizálnak. Lásd vitamin pánik... Ha valamitől valaki egy helyett kétszer fingja el magát, azt máris górcső alá veszik és betiltják.

2012. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már fogytam 1x 29 kilót,ebből 26ot hat hónap alatt és nem szedtem semmiféle bogyót. Éheztem,diétáztam és edzettem,néha még futottam is. (:
2012. dec. 1. 11:35
 3/6 anonim válasza:
Fogyókúra Forte Európában gyártott címkével van el látva. Szoval nem rajzolták rá alkoholos filcel vagy ragasztott bélyeg. Én most kezdtem el egy 850mg os Étrend kiegészítő változatot szedni. Több fogyókúrás weboldalon megtalálható ugyan az vagy meg hasonló(acai gyümölcsös) termék . Mivel magyarországon élsz gondolom nem követed az új termékeket. 1 hónapos kúra után meg előtt ugyan ide leírom a tapasztalataimat,meg esetleges mellékhatásokat ha netán mégis fellépne valami.
2012. dec. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Rák egye ki a gyomrát aki kitanálta ezt a gyógyszert!!! Úgy meg feküdte a gyomrom 5 nap után azt hittem beledöglök.
2012. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azt nem tudom, mennyire hatásos, vagy hatástalan ez a szer, viszont az oldalukra nagyon odafigyelnek, s keményen felügyelik. Cseh országban lakó ismerősömmel ugyanis kipróbáltuk, hogy negatív választ írtunk be. Ő látta a saját beírását, én nem. Amikor én Magyarországon írtam negatív választ, azt én láttam, ő nem. Állandó netfelügyelet éjjel-nappal! Ez az igazi távmunka!!!!!
2013. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szasz89 válasza:

Semmilyen beszedem és fogyok bogyós hülyeségben nem szabad hinni. Maximum placebo effektus érvényesül.


Valóban elég hihetetlen, hogy a terjesztők oldalain semmilyen negatív vélemény nem csapódik le. Blogokon viszont szélesebb körből érkeznek a visszejelzések, pl. egy a [link]

"Vadasné Zeke Valéria · Tanitónő, Garay János Általános Iskola Fót

Én megrendeltem a 60 db-os kiszerelést, garanciát vállaltak hogyha nem használ visszafizetik a pénzt. Az előírásnak megfelelően szedtem napi két tablettát, de nemhogy fogytam volna tőle híztam két kilót, kb 3 kg-ot szerettem volna fogyni. Most azt írták mivel akciósan vettem nem fizetik vissza az árát, pedig most is ugyanúgy akciósan hirdetik és ki van írva, hogy semmit sem veszíthetsz mert garancia van rá visszafizetik a pénzt ha nem fogysz tőle! Akkor hogy van ez, átvágás az egész!!! Nem ér semmit a tablettájuk, és vissza sem fizetik, de nem hagyom magam hülyének nézni, minden fórumot, megkeresek, hogy lejárassam őket a hazugságukért és hogy mások tanuljanak a példámból. Vadasné Zeke Valéris"


Mellesleg ilyet egyszer a párom is kipróbált, jól ráfázott, a sok teás koffeines katyvasztól megfájdult a gyomra, nem evett mellette szinte semmit (állítólag szabad így használni a magas ásványianyag és vitamintartalma miatt) és egy hónap alatt leadott valamennyit, de VAN JOJÓ effektus, mert utána gyakorlatilag azonnal visszaállt a régi állapot, nem lehetett különbséget észrevenni.


Amivel mostanra tartós és tetszetős eredményt ért el az kérlek rendszeres futással és a mértéktelen nassolás elhagyásával történt és hadd ne ecseteljem, hogy milyen egyéb előnyökkel jár, amivel egy csodaszer nem járna (pl. feszes fenék).


A fogyókúrában nincsenek csodák. Meg kell érte keményen dolgozni.

2013. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!