Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónapja elkezdtem felcseré...

Pár hónapja elkezdtem felcserélni a szavakban a betűket és dekoncentrált lettem. Mitől?

Figyelt kérdés

Nem vagyok képes 5-10 percig egy valamire figyelni hiába érdekel a téma (iskola vagy baráti beszélgetés), a rövidtávú memóriám romokban (nem tudok visszaemlékezni egy előző beszédtémára csak ha emlékeztetnek rá és akkor sem teljes egészében). Írásnál a betűket felcserélem/elhagyom vagy alapból rossz szót írok le (egy 5 mondattal korábban szereplőt).

Eddig nem volt semmi ilyesmi bajom, sőt, ezek számítottak a jó tulajdonságaim közé...

Nem vagyok diszlexiás, se semmi ilyen, ez körülbelül 2-3 hónapja kezdődött apróságokkal, de már rosszabb lett.

Ezek mitől lehetnek?

19/l


2013. nov. 19. 18:39
 1/1 automatakoktel ***** válasza:

Mi történt veled 2-3 hónapja?


Amúgy nekem hiperaktivitásnak tünnek ezek a dolgok.

2013. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!