Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogy elfogadjam...

Mit csinaljak, hogy elfogadjam magam es ujra boldog legyek? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyon egyedul erzem magam mert egy betegsegem miatt magantanulo kell, hogy legyek. Ugy erzem, mar semmire nem vagyok jo, eddig kituno tanulo voltam, mar most azt se tudom mi lesz velem. Teljesen magam alatt vagyok. Barataim nem nagyon vannak, akik elterelnek kicsit a gondolataimat. Csunyanak, haszontalannak erzem magam, de nem akarom, hogy mindenki sajnaljon es csak azert torodjenek velem. Szerintetek mit tegyek hogy jobb kedvem legyen? Hogyan alljak pozitivan a dolgokhoz?:/

2013. nov. 24. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Keressél valami kreatív hobbit.Festegess,korongozz stb
2013. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy segítesz másokon. Pl. itt válaszolgatsz az egészségügyi kérdésekre. Sok fiatal lány van, aki pl. vagdossa magát, stb.

Ezen kívül melegen ajánlom, hogy menj el egy jó homeopátiás orvoshoz!

Addig is szedhetsz Wörishofener Nervenpflege tablettát, ha az alapbetegséged engedi a gyógynövények szedését. Ú.m.: orábncfű, citromfű stb.

2013. nov. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2013. nov. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!