Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért karikásak állandóan a...

Miért karikásak állandóan a szemeim?

Figyelt kérdés
Ha nem alszom ki magam rendesen akkor nagyon feltűnő, de akkor is karikásak, amikor normálisan kitudom magam aludni. Vajon miért ?
2009. nov. 22. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nézz utána, volt-e pandamaci a felmenőid között. Az megmagyarázna mindent.
2009. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kackac :)
2009. nov. 22. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vashiányod? Vagy esetleg nem vagy vérszegény? Nézesd meg, mert nekem vashiányos vérszegénységem van és ha nem viszek be elég vasat, akkor állandóan fáradt vagyok meg álmos, és nehezemre esik minden. Egy vérképből meg tudja mondani az orvos. Remélem tudtam segíteni.
2009. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a probléma a száj körül pattanásokal is jár, akkor komoly a baj. Az emésztőrendszer elégtelensége is okozhatja a karikákat. Ha pattanások is vannak á száj körül, akkor lehet hogy gyulladás van a belekben!? Ennek érdemes utána nézni. Van lehetőség a belek működésének javitására természetes uton is.
2009. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

vannak pattanások a szám körül :S

köszi mindenkinek

2009. nov. 23. 16:43
 6/7 A kérdező kommentje:

vashiányos ?

nem régen voltam vérképet nézetni, de nem volt semmi gond

2009. nov. 23. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a megoldás?! Az orvos nem biztos, hogy tudja az összefüggéseket, ezt sajnos nem tanítják, mint sok minden mást, ami a természetes gyógyítás lehetőség körében is müködne! A gyulladás lehet rosszindulatú. Én megnézetném, ma már vérteszt alapján kimutatható, hogy van e gond a szervezetben. PSA ezt kell megnézetni, ha negatív, akkor vivát! De addig??
2009. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!