Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud irni egy fogyokuras...

Valaki tud irni egy fogyokuras tervet. Etrendet. Edzest? 76kg vagyok 65szeretnej lenni

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze.


Van 1 buktató, az összes tipikus fogyókúra.


Van 1 használható de macerás módszer, ami nem túl egészséges és tényleg macerás: odafigyelsz rá hogy mennyit eszel, száámolgatod az egyes falatok hasznosuló energiatartalmát és minden tudást próbálsz latba vetni hogy megpróbáld ezt összehozni a szervezeted energia felhasználásával.. hülyeség.


Van egy természetes módszer, egyél jó kajákat és nem leszel beteg. Az elhízás is betegség.. egy választott betegség.


Az ember hús és zöldségevő, aki (lehetőleg minél tisztább forrásból származó) zöldségeket, húsokat, tojást, halat, olajos magvakat, gyümölcsöket eszik, az nem nagyon betegszik meg. Nem lesznek jellemzőek azok a gyulladásos folyamatok amelyek az elhízás hormonzavarait, vagy például a szív-érrendszeri betegségeket okozzák :)

2014. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én pontosan ennyi voltam (76), amikor nekifogtam az általam kreált "fogyókúrámnak" .


Elôször is: NE SIETSD EL! Nagyon fontos, hogy adj idôt magadnak.

Íme a bevált módszerem:

-ébredés után reggeli (amennyi jól esik)

-délben ebéd (lehetôleg jó kiadós legyen- leves, második, desszert)

-napi 2liter víz

-ennyi

Tehát, ha azon a két alkalmon rendesen étkezel, akkor elég táplálékot veszel magadhoz ahoz, hogy az elég legyen aznapra. Fontos, hogy egy hónapig szigorú legyél magadhoz, utána megszegheted ritkán, pl ünnepi vacsi alkalmával stb.

Tulajdonkëppen ez nálam inkább életmódváltás volt, mintsem fogyókúra. 10kg-t fogyam fél év alatt.

Lényeg a következetesség!


*mégvalami: fél év után, amikor újra a versenysúlyomra kerültem, egy gennyes mandulagyulladás vert le, és az orvosok azt mondták, hogy az hogy fogytam, legyengíthette az immunrendszeremet, és közrejátszhatott a betgségem kialakulásában. Én mondtam nekik, hogy lassan fogytam le meg minden, de anyum, aki szemtanuja volt az átalakulásomnak, és mellesleg orvos, ô is azt mondta, hogy azért a szervezetet megviseli egy ilyen átalakulás.

Vigyázz magadra!

2014. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!