Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legkínosabb...

Mi volt az eddigi legkínosabb élményed dokinál?

Figyelt kérdés
Nem a legfájdalmasabb, hanem a legcikibb/gázosabb/megalázóbb/stb.-bb?
2009. dec. 2. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés előtti beöntés. Olyan kiszolgáltatott az ember, pánikban voltam, mert már 3 perces fájások voltak.. és sztem olyan kínos és ciki volt az egész beöntéses dolog... Remélem soha többet nem kell átélnem.
2009. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Harisnya, kínai cipő, nőgyógyász, büdös láb. Soha többet kínai cipőt! Életem legszörnyűbb perceit éltem át. Nem győztem elnézést kérni, a nőgyógyász meg csak mosolygott , s annyit mondott, hogy ez még a finomabb változat. Ma már nevetek rajta, de akkor valóban kínos volt.
2009. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a nőgyógyinál nem bírtam kiszállni a székből (nagy pocakkal). Ott feküdtem szétrakott lábakkal, próbálkoztam, de nem bírtam. (a szék nagyon meg volt döntve hátra). Nem akartam szólni a dokinak (iszonyú helyes pasi a nőgyógyászom), de egy idő múlva észrevette, odajött, és kisegített a székből. Jajj, úgy égett a képem.. :))) Ő meg mosolygott, de szerintem mikor kimentem az ajtón, tuti, hogy kitört belőle a visszafojtott nevetés.
2009. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még kicsi voltam, kb. 10 éves... és megnézték a puncim... azt már sajna nem tudom, hogy miért is, de még mindig rémképem van róla, ahogy széthúzták az ajkakat...:S

Jesszus, ezt még senkinek nem is mondtam...:D

2009. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a szüléssel kapcsolatosak a legcikibb élményeim:

1.) beöntés: elképesztő mennyiséget zúdítottak belém, teljes pánikban voltam, féltem, hogy nem tudom benntartani. Aztán tényleg el-elcseppent, erre végre kiengedtek a wc-re, de már nem bírtam mindent belejuttatni: gyakorlatiag beborítottam a wc-t és a csésze környékét is. Azt hittem, elsüllyedek a szégyentől.

2.) A kitolási szakban voltam, lábaim már felkötözve, széles terpeszben. Jött a műszakváltás és a takarítónő bejött(!) a szülőszobába, szemeteseket ürített, sepregetett, felmosott, mire valakinek végre szemet szúrt és kizavarta :=)

3.) Szülés előtti komplikációk miatt már bent feküdtem. Egy aznapi méhszáj vizsgálat miatt vérezgettem már, szóval betéteztem is. Egyszer csak hívtak, hogy menjek megint vizsgálatra. Beléptem a vizsgálóba és nagyjából 10-15 orvos, szülésznő (tán még a portás is :=) ) ott állt. Le kellett vetkőznöm (véres betét, áááááá) és mindenki előtt vizsgáltak meg.

Kész csoda, hogy ezek után volt kedvem még egy szüléshez :=)

2009. dec. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy beléptem a körzeti orvosi rendelőbe, (emésztési problémával mentem), véletlenül elfingottam magam. Szerintem még kint is hallották.
2009. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eltünt a vége...

előző folytatása:


Ez még nem volt elég, mert iszonyú büdös lett bent. Már mikor kijöttem, csak akkor vettem észre, hogy beleléptem egy szarba, az volt olyan kegyetlen büdös.

2009. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!