Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adtál már vért? Milyen élménye...

Adtál már vért? Milyen élményed fűződik hozzá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Soxor. Semmi különös. A tű fáj, be-és ki is. De túlélhető és több életet megmenthetsz vele.
2009. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Adtam! Az első alkalom után kicsit szédültem, és meglepődtem miféle kérdésekre kell válaszolni! Utána már semmi különös. Kicsit kellemetlen, mikor beszúrják a tűt.
2009. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Én még nem.. de mivel kiskorom óta tűfóbiám van, valószínű, hogy nem is fogok (:

De ez mért szex-szerelem kategória?

2009. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, és semmi rossz élményem nem volt. sőt, jó volt ennyire "megbecsültnek" lenni. bár többen adnának...
2009. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem adtam, (mert vérszegény vagyok), de már sajnos nagyon sokat kaptam. Mindenkit csak buzdítani tudok a véradásra, hiszen ezzel életet lehet menteni és "csak" egy kicsit kellemetlen.
2009. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is most készülök ismét, tizenakárhanyadjára. Amikor betöltöttem a 18-at mentem is egyből. Pozitív élmény volt, mert nagyon rendesek voltak az ott dolgozók, és köszönték a segítségemet. Nagyon jó érzés, hogy a segíthetek, és a segítségem biztos jó helyre kerül. És az a kis kellemetlenség megéri. Amúgy meg soha nem okozott problémát, szédülést. Persze arra azért oda kell figyelni előtte és utána is, hogy egyen-igyon a véradó rendesen.
2009. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Friss regisztráció után csak az egyéb kategóriában, -konkrétan itt tudtam új kérdést írni.... Szóval nem direkt ide akartam, majd beletanulok...
2009. febr. 17. 16:00
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy nincs negatív élmény -egyenlőre-, remélem még sokan fogtok írni. Ha volt valami különleges, pl. konkrét személy részére stb. szívesen olvasom...
2009. febr. 17. 16:02
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
kb. 16x adtam vért. Jó érzés volt adni.
2009. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha "tűfóbiás" vagy és a gyermeked vagy legkedvesebb hozzátartozód csak Tőled kaphatna vért, mit tennél?
2009. febr. 17. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!