Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Írnátok káros dolgokat?

Írnátok káros dolgokat?

Figyelt kérdés

Egészségesen szeretnék élni és a káros dolgokat kizárni az életemből.

Pl.: Alkohol, tea(?), számítógép-függőség stb.


2014. jan. 21. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
gyakorikerdesek.hu
2014. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Digónak mélységesen igaza van...


De ha a tea említésre méltőan káros dolog az életedben, kérdező, akkor valami elképesztően extrém helyzetben lehetsz... Én amiatt nem aggódnék. Mondjuk az alkohol miatt sem, de azt még meg lehet érteni.

A stressz (már amelyik, mert egy izgalmas verseny is stresszes, de nem feltétlenül rossz ;)), rossz levegő (benzingőz vagy dohányfüst) eléggé káros tud lenni, de az emberek idióta beszólásai is. Engem ezek tudnak nagyon zavarni. Persze saját magunknak is sok kárt tudunk okozni nem megfelelő hozzáállással, gondolatokkal...

2014. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kis fejsze az ember fejében.. Horror szex szájba Qrlak egy baltával.
2014. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl kola, drog, internet is tud karos lenni es ha ugy vesszuk a tv is. Szerintem ugysem tudsz minden karos dolgot elkerulni es mindenre nincs pontos torveny hogy az karos mert vannak dolgok hogyha megfeleloen hasznalod jo de pl ha nem ugy hasznalod ahogy kell vagy tulzasba viszed nem jo ilyen a kave is mert ha mertekkel iszod nincs baj de ha tulzasba viszed karos.
2014. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nem vagyok extrém helyzetben, de tudtommal a tea is káros.

2014. jan. 23. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:
A vízen kívül minden ital káros. Csak fokozza a szomjad, és nem jut elég víz a szervezetedbe, plusz ott a sok cukor is.
2014. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!