Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a későn...

Hogyan szokhatnék le a későn fekvésről és későn kelésről? :/

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek aludni(xd),szóval hiába fekszek le 22 órakor,én simán tudok 11ig aludni xd Az a legnagyobb gond,hogy délután járok iskolába,és kb 19-20 óra körül érek haza,és bepótolom,hogy nincs délután szabadidőm,mert 1-2 óra körül szoktam elmenni aludni....

És ez nagyon idegesít,hogy kb fél életemet átalszom+a szobám alig lát világosságot(xd),de hiába próbálok tenni ellene,egy idő után újra visszaszokok,hogy későn feküdjek le vagy később keljek...Azt is hozzátenném,hogy az is idegesít,hogy minden hülyeséget álmodok(vagyis inkább az idegesít,hogy emlékszem is rá),és főleg akkor,amikor kipihent vagyok...

Valaki tud valami tanácsot adni?:/

/bocsi a megfogalmazásért xd/



2014. márc. 11. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgyis délután jársz suliba akkor ez viszonylag normális.
2014. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A. Zsombor válasza:
Szerintem eljárhatnál néha sportolni vagy edzeni ami lefáraszt kicsit fizikailag így lehet,hogy hamarabb eltudsz aludni. A korán kelésre meg ébresztő. Remélem segítettem valamit
2014. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feküdj le (xd) rendszeresen (xd) ugyanakkor és előbb-utóbb (xd) megszokod. (xd)
2014. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keress egy délelőtti 4 órás melót... mindjárt nem fogsz 11-ig aludni... se hajnalig fent maradni :) igaz én nem tanultam de én akkor álltam át, mikor elkezdtem piacon dolgozni... hajnal fél 5-kor keltem... esténként nem kellett álomba ringatni...
2014. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!