Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Időpontot kérni rendelésre...

Időpontot kérni rendelésre email-ben nem illik?

Figyelt kérdés
Maszek orvostól, ha a honlapján van e-mail elérhetőség, akkor illetlenség e-mailben kérni időpontot? Hogy állnak ehhez vajon az orvosok?
2014. márc. 20. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm,ők külföldön élnek, és amikor hazajönnek akkor mennek orvoshoz, és így előre emailben szoktak időpontot kérni, nagyon rendesek az orvosok,még nem panaszkodtak,hogy nem akarna adni,vagy nehézkesen menne az időpontegyeztetés!
2014. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy van a holnapon feltüntetve?

Ha oda van írva, hogy időpont egyeztetés: tel .... e-mail .... akkor nyilván lehet e-mail-en is.

Ha csak telefonszám van akkor telefonon. De nem tudom, mi máshoz lehetne az e-mail cím megadva :)

Mondjuk telefonon egyszerűbb szerintem sokkal, mert ha mond egy időpontot, ami neked nem jó, akkor rögtön lehet reagálni meg egyeztetni, hogy mikor lenne jó.

2014. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz mindig emailben kérek.Telefont olyan sokára veszik fel,vagy fel sem veszik (ha vizsgál nem veszi fel,de vissza nem hiv).

Viszont emailre legkésőbb másnap válaszol.

Úgy szoktam kérni,hogy tudom,hogy csak keddenként rendel 2-6-ig,így írom,hogy akkorra adjon időpontot,amikor tud fogadni 4 után.És ő visszaír,hogy melyik kedd az.

Persze ha sürgős,akkor telefon,és rábeszélem,hogy következő alkalomra szoritson be.

Email arra jó,amikor csak gyógyszer iratok vagy éves rákszűrés,az nem gond ha 3 héttel későbbre ad.

2014. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!