Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek be vagyok chip-ezve?

Szerintetek be vagyok chip-ezve?

Figyelt kérdés
Tavalyelőtt beoltattam magam H1N1 ellen. Utána hallottam, hogy állítólag így chip-ezik be titokban az embereket, ez csak egy ürügy. Ezt a Világ Kormánya intézi. Szerintetek mennyire lehet igaz?

2014. ápr. 13. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

Mi ugyanezért fogadtuk meg, hogy többet nem megyünk orvoshoz, nem veszünk semmit bevásárlóközpontból, nem használunk mobiltelefont (távagyvezérlés!!!!), csak régi típusú buszra ülünk fel és nem használunk tudatmodósítógázos dezodort sem.


Bevásárlóközpontban amúgy így is be tudnak chipsezni: [link]


Nagyon kell vigyázni, mert ha egyszer bechipseznek, a szervezeted mélysejtjeibe beleépülve bármikor egy gombnyomásra távzsoldossá válhatsz!!!4! :(

2014. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ezzel hülyítik a hiszékeny embereket...


még ha létezne is akkora chip ami "tokozva" átfér az injekciós tűn akkor is mi értelme lenne? csak egy kutya chipes olvasóval lehetne olvasni mert sugározni nem tudna mivel nincs benne akksi és nem is lehet bele akkorát tenni aminek egyáltalán értelme van, és csak annyit tudnának megállapítani hogy jéé ez egy chip.. még ha a nevedet meg a lakcímedet rá is vinnék annak is mi értelme van? ugyanez benne van a személyidben..

ne higgyetek már el mindent -.-

2014. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!