Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vegbelrepedes? Vastagbelrak?...

Vegbelrepedes? Vastagbelrak? HELP URGENT?

Figyelt kérdés
Nagy problemam van . Olyan februar fele fedeztem fel a vegbelnyilasom korul kis szemolcsoket. Kutakodtam HPV . Mostansag olyan 1 honapja mar neha a Wc papir veres, de a szekleten nem latok verfoltot csak a papiron . Neha teves jelzes megyek a furdobe de semmi . Valtakozik a szeklet neha szilard neha folyekony .20 eves fiu vagyok . Ez lehet vegbel rak? V pedig csak daganat? Polip? Belso aranyer? Szekrekedes? Meg nem volt semmilyen ilyen betegsegem . A csaladban tatam volt tudorakos . Anyunal tavaly diagnosztizaltak polipot a petefeszken de helyrejott! Kerem segitsenek nagyon felek .

2014. ápr. 13. 21:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Bocsi mostanában nem tudtam írni.

Hát, érdekes nekem ilyen nem volt.

Mondjuk szerintem semmiképp sem jó jel, de lassan mész orvoshoz és kiderül. Vettél krémet? Használt?

2014. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hat mar hazajottem ... Beszeltem egy ismerosommel aki ilyen helyen dolgozik es elsonek csinalnak egy tesztet HIV ellen utana egyet HPV es pedig szifilisz de vegul de nem utolso sorban pedig vertesztet is. Ha ezek megvanak elsz egy vegbeltukorzesem is es ezekbol majd remelhetoleg kiderul pontosan h mi a baj :) A heten ezek allitolag meglesznek :)
2014. ápr. 21. 23:25
 13/22 anonim ***** válasza:
Majd írj h mi lett az eredményed!!
2014. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hat HPV szemolcseim vannak holnap kell megmutsenek, vagyis lezerrel leegetik ami allitolag nem tart tovabb mint 15 perc .A mutet elott pedig kikapom eletem sorsdonto papirjat,hogy hiv negativ vagy pedig hiv pozitiv vagyok .A HPV legyengitette az immunrendszerem es a nyelvem allitolag gombas lett(candida vagy pedig leukoplakia)amire feny derul a holnapi nap soran :(
2014. ápr. 27. 22:25
 15/22 A kérdező kommentje:
Megkaptam az eredmenyt HIV negativ vagyok :) . De ettol fuggetlenul evente vagy fel evente kell cisnaltassak 1 tesztet a biztonsag kedveert ! A hpv szemolcsoket a mai nap folyaman leegettek kicsit kellemetlen volt de elviselheto . MAsfel het mulva kell visszamenjek mert lehet h meg lesz 1 vagy 2 amit le kell szedni . Kaptam 8 fajta tablettat es 1 kenocsot. Szoval lassan kezdek rendbejonni. Uto irat Mindeg hasznaljatok gumit ! :D :D :D
2014. ápr. 28. 22:03
 16/22 anonim ***** válasza:

Na zsír! örülök h akkor nem olyan "komoly"

De, hogy lett HPV-s szemölcs a végbeledbe? Nem lehet tudni?

2014. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hat sajnos lehet tudni ... A HPV csak szex utjan terjed ....
2014. máj. 1. 01:09
 18/22 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy meleg vagy.

Bocs nem esett le.

Remélem jobban vagy már! :)

2014. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Hat jobban tettszik h bi :D

Hat jobban lehetnek ha vigyaznak magamra es szednem a gyogyszereim de tudod majus 1 haverok buli pia ... es hat nah ... De mostmar igyekszem a tablettakat szedni normalisan es nem keverni alkohollal :)

2014. máj. 2. 23:43
 20/22 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi. Bi. :D

További gyógyulást!! :)

2014. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!