Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek idegroncs?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a dolgozatok időszaka, nagyon sokat kell tanuljak, de nem akarok kikészülni(Tavaly kisebb depresszióba is estem). Mit tehetek, hogy tudjak tanulni, teljesíteni de ugyanúgy fizikailag és mentálisan is egészséges legyek, ne fáradjak ki? 15 éves fiú
2011. ápr. 11. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Én emiatt kezdtem el cigarettázni, ilyesmi koromban, nem bántam meg, mert még most is ilyen korú vagyok:D egyébként meg Te ne kövesd az én példámat, tiszta lelkiismerettel, és kitartással, nah meg lelki társakkal túl fogsz jutni rajta.
2011. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld a citromfű teát...jó idegnyugtató, és segít koncentrálni, bár ha kicsit többet iszol szépen elálmosít, szóval tanulás előtt vagy doga előtt egy csésze tea rendbe tesz :)
2011. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam a sport tökéletesen levezeti a feszültséget. ha úgy érzed, kezdesz felrobbanni, kocogj egy fél órát a szabadban, vagy tekerj egyet, és máris könnyebb lesz minden.
2011. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ... Nem, nincs az az iskola vagy dolgozat amiért én cigarettát szívjak vagy alkoholt igyak! A sport és tea nagyon jó. Köszönöm szépen.
2011. ápr. 11. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
a teázást én is ajánlani tudom,van pár gyógytea ami nekem is bevált:)
2011. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a cigi a lelkilabilitásnak árt legtöbb embernél, az agyi transzmitterekre ahogy hat avval erősíti a legtöbb mentális labilitást.


relaxálj, meditálj vannak ilyen csoportok.

masszázsra menj el, ilyesmi.

2011. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!