Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eresebb, szálkásabb leszek ettől?

Eresebb, szálkásabb leszek ettől?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja edzek,egyre nehezebb súlyokkal,jelenleg 8-10kilós súlyzókkal edzek(2 kezes).

Picit ducibbnak mondható vagyok,az az nem átlagos,hanem pár kilóval több,viszont,ha életmódot váltok,próbálom majd a testzsírszázalékom csökkenteni minél gyorsabban,minél több fehérjét enni és minél nagyobb súlyókkal edzeni...

Ha sikerül az életmód váltás és fogyok is kb mikorra látszódik meg a kezemen hogy edzek?Van amikor emelgetem a súlyokat,akkor a kézfejemen bedurranak az erek és kivannak,viszont én az alkaromat is szeretném majd így látni,nem csak akkor,hogyha edzek,hanem normál állapotban is.

Tudom,hogy ehhez a legfontosabb az,hogy foggyak is,viszont ha lefogyok kb az átlaghoz vagy kicsit alá akkor kb mennyi idő alatt fog meglátszani az alkaromon az hogy,edzek?Leginkább az erek...



2014. ápr. 23. 13:31
 1/2 anonim válasza:
Ezt igy pontosan nem lehet idore meghatarozni sajnos ez attol is fugg mennyit jarsz edzeni mennyire egeseges eletet folytatsz es mennyit eszel, de azt mondom ha ezeket mind betartod amiutan lefogytal max 5-6 honapon belul kene izmosodjal :)
2014. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Remélem úgy lesz.:)

2014. ápr. 25. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!