Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden nap el kéne menni...

Bakó László Ábel kérdése:

Minden nap el kéne menni futni és sportolni a fogyás érdekében, de akkor leizzadok, és le kell tusolni, meg hajat mosni, hogy ne legyek büdös. De ha minden nap hajat mosok, az káros, és kihullik a hajam. Mi legyen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

( Kac-kac )


Nem leszel attól büdös, ha naponta sportolsz és nem mosol hajat.


Zuhanyozni pedig alapjáraton is mindennap szoktak.

2013. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak megszárítani szoktam a hajamat ilyenkor télen. Nyáron meg csak simán vízzel megmosom a sima hajmosáson kívül, amikor sportolok.
2013. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dieta ***** válasza:
Lehet heti két három alkalommal is sportolni vagy minden nap de nem megszakadásig .Az átlagos mozgás és az átlagos kalória bevitel együttese a fogyás alapja.A szervezet nem nézi az órát ,hogy számítson éjfél élőt vagy után ettem meg 10 percek azt a kalóriát a hatás ugyan az.
2013. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért akarsz minden nap hajat mosni ha nem szükséges? Ha sportolsz akkor tűzd el vagy fogd fel és nem lesz semmi baja.. vagy akkor használj pakolást :)
2013. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Upsz most nézem, hogy fiú vagy:d (előző voltam) (de még mindig fölösleges minden nap hajat mosni:))
2013. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát bakker nagy dilemma!! de valamit valamiért!! :D
2013. febr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam én se mindennap hajat mosni, mert nem mindig izzadok meg annyira, hogy csúnya legyen a hajam, 2 naponta szoktam. Fürdeni meg alap dolog lenne mindennap, nem csak edzés után!
2013. febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, a fürdés alapdolog naponta, csak a hajmosást kérdeztem, de köszi mindenkinek! :D
2013. febr. 25. 08:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Futás = sprintelés?

Mert a hosszú, alacsony tempójú kocafutásnak egy férfi esetében nagyon nincs értelme. Egy nőnek meg általában károsabb is mint egy férfinak..


Nagy ellenállású, intenzív edzések (sprint, erősítés - Pilats, Callanetics, fegyencedzés) vagy alacsonyabb intenzitású de a mozgás speciális jellegéből következve jó hatású mozgások (Jóga, Qigong) lennének ajánlottak, ha nagyon jó tanácsot szeretnék adni ideális testedzéshez.

2013. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!