Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom nagyon hülye kérdés....

Tudom nagyon hülye kérdés. Tisztában vagyok vele, hogy nem lehet bajom de ha mégis?

Figyelt kérdés
Szóval járok pszichológushoz gyógyszereket is szedek többek közt pont ezért a alaptalan félelmemért.Szóval zavar a szemetelés és a kuka mellett pár méterre találtam egy zsebkendőt nem tudtam eldönteni vajon tőlem esett ki vagy valaki eldobta és a táskámból kivettem egy zacskót és a kukába dobtam aztán rögtön fertőtlenítettem a kezem.Meg alig vártam,hogy hazaérjek alaposan megmostam forró vízben.Nem attól félek,hogy valaki az orrát fújta bele hanem,hogy egészen mást törölt bele... ugye nem lehet semmi bajom? Felfogom ésszel,hogy ha volt is rajt spermium elpusztult már magától az alkoholos fertőtlenítéstől..de valahogy a félelem mégis uralkodik rajtam..leblokkolja az agyamat..rettegek a spermától..
2014. máj. 9. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hipochondria és kényszertünetek? Mit szedsz rá, ha nem túl bunkó kérdés?

Nem kell magyarázkodnod, ez egy agyi anyagcserezavar, pontosabban az ingerületátvitel egy fajta zavara. Hiába fogod fel tudatosan, nem működik elég hatékonyan a visszacsatolás. Ez kellő gyakorlattal és akár terápiával kontroll alatt tartható, de gyógyszerek is léteznek már rá. Bár ha a gyógyszer ellenére ilyen heves érzéseid támadnak, akkor én megkérdőjelezném, hogy jó-e az, amit szedsz.


De nyugodj meg, nem kaphatsz el semmit. :)

Még ha a legveszedelmesebb betegséget, a HIV-et vesszük alapul, egyrészt annak, hogy az a zsepi egy fertőzött embertől volt, a valószínűsége brutálisan kicsi. De ha netán mégis így van, nagy valószínűséggel a kezed nem érintkezett magával az ejakulátummal. Vagy ha mégis, valószínűleg az egyébként roppant törékeny felépítésű retrovírusok már rég elpusztultak a szabad levegőn. De ha mégsem, akkor tudni kell, hogy: 1. a retrovírusok fehérjeburkát általában már egy meleg, szappanos kézmosás is tönkreteszi, ergo elpusztítja őket, 2. hacsak nem böszmenagy nyílt sebbe kented bele az anyagot, akkor esélye sem volt a szevezetedbe jutni.


Egyébként meg elég esélytelen, hogy valaki az utcára járna le a g**cis zsepijét kidobni. Nem túl életszerű. :)


De ha ennyire rettegsz, nem olyan vészesen drágák a gumikesztyűk.

2014. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
frontint(3db) és cipralex 20mg-s (1db) tablettákat szedek..remélem meggyógyulok mert egyre jobban rányomja a bélyegét az életemre ez a dolog...ez a teherbeesés annyira aggaszt valószínűleg ezért alakult ki bennem,ennyire mélyen ez az irreális félelem..pedig tudom mi hogyan működik és nem is élek szexuális életet..de ezek a gondolatok kikészítenek
2014. máj. 9. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... a Cipralex nagyon hatékony és nagyon divatos szer, de inkább krónikus depresszióra való, nem vagyok orvos, szóval a véleményem nem a legrelevánsabb, de tudásom és tapasztalatom szerint a Te problémádra inkább a Lamolep, vagy valami más hasonló lenne a megfelelő. De ezt persze nem én döntöm el...
2014. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaid..próbálok saját magamra hatni a gyógyszerek mellett.és bebeszélni magamnak a helyes dolgokat
2014. máj. 12. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!