Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kemény volt a székletem és...

Kemény volt a székletem és most nagyon fáj. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Ma ahogy elmentem elvégezni a nagy dolgomat nagyon kemény volt a széklet, nagyon erőlködni kellett hogy ki tudjam nyomni, viszont próbáltam nagyon nyomni hogy ne ragadjon be meg hogy ne fájjon és előbb kint legyen. Ahogy kijött éreztem valami furcsa érzést a végbelemnél, majd ahogy meg akartam törölni éppen hogy hozzá bírtam érni, meg véres volt a papír. Nagyon féltem és nem értettem hogy mi ez. Ahogy sikerült megtörölni megnéztem tükörben hogy mi van ott, hogy miért nem bírok hozzá érni, mert annyira fájt. Azt láttam hogy egy lilás, kékes pattanás szerű nagy dudor ott van a nyílásomnál, meg az mellett egy kisebb pirosabb ami "bevezet" a nyílásba. Mi lehet ez? Miért fáj ha hozzá érek? Lehet hogy túl erősen nyomtam és a széklet is kemény volt és megsértette? Arra ugye nincs esély hogy "kijött a végbelem" (hallottam már ilyet hogy mondják hogy ne üljek sokáig a WC-n mert kijön a végbelem)? Lehet hogy visszamegy ez a dudor szerű dolog ha lenyugszik a bőr meg a körülötte lévő terület? Nagyon félek, nem tudom mi lehet ez és aggódom.

2014. júl. 3. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Milyen tipusú diabéteszed van?
2014. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!