Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit szenved az, akit...

Mennyit szenved az, akit elgázol egy vonat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert egy jó barátomat most vesztettem el vonatbalesetben és szeretnék megbizonyosodni, hogy legalább nem szenvedett.:(

2014. júl. 23. 04:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
azt itt nem fogod meg tudni. Attól függ hogyan ütötte el
2014. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A baleseti sokk miatt viszont általában nem éreznek fájdalmat azok sem akik még élnek egy darabig
2014. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
A mozdony, nagy sebességgel mozgó 80 T-ás vasdarab nagyot üt! Főleg, ha az illető előtte áll, mert akkor valószínűleg a vonóhorog felnyársalja egy részét. Borzalmas lehet! Sajnálom a mozdonyvezetőt!
2014. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Rosszalkov: Helyben életét vesztette....:(
2014. júl. 29. 00:13
 15/20 A kérdező kommentje:
Én a barátomat sajnálom, nem a mozdonyvezetőt ! Aki őket sajnálja, éljék át ugyanezt, akkor is a vonat vezetőjét fogják sajnálni vagy a hozzátartozójukat,barátjukat..???
2014. júl. 29. 00:17
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező, ne haragudj meg, de a vonat kötött pályás jármű, semmilyen helyre nem figyelmeztet annyi veszélyt jelző tábla, mint a vasúti átjárónál, a vasúti átjárót tiszteletben kell tartani, nem történne semmi baj, ha az emberek nem mennének át, ha tiltja a jelzés.
2014. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem a hozzátartozóknak, barátoknak. Nem szenvedett. És részvétem a mozdonyvezetőnek,mert neki is nehéz ezt elviselni, nem tehet róla, de szeme láttára történik és átéli a tragédiát.
2014. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Nemrég törtènt Tatán egy olyan gázolás, ahol egy nénikét elütött egy autókat szállító tehervonat este.

Mivel lassú vonatról volt szó a nèni utazott felkenődve a vonatra mèg pár km-t, míg az megállt és elvesztette öreg korára a vègtagjait és ráadásul túlélte...

Az igazi pokol lehetett.

Ha lassú vonat gázol el, nem biztos a halál.


Egyéb iránt ebben a városban van olyan vasútátkelő, ahol nem működik rendesen a làmba , se a sorompó és rengeteg gázolás történik.

Tételezzük fel, hogy a néni nem észleli a vonatot, nem hall rendesen és félig átbotorkál, aztán sutty...

Másik hirhedt vasútátkelő itt, ahol 20percenkènt megy át akár egymás után több vonat is és volt már rá több pl hogy 45 percet kellett várni a sofőröknek. Most mondja nekem erre azt valaki, hogy kivárnà azt az időt!


Mindezt úgy mondom, hogy apám kalauz és azon az átkelőn bizony mi is szabálytalanul megyünk át, ha egyszer meglátogat 5 órára abból nem pocsékolunk el annyi időt ácsorgásra.


Ami a gyorsvonattal történő házolást illeti elvileg szörnyet hal az illető.


És itt most a szuicid hajlamokba már bele se mennèk, de tudomásom szerint kegyes halál=gyors.


Igaz rég írtad a posztot.

Részvètem.


(Btw megsúgom általában akadékoskodó utasok miatt késnek legtöbbet a vonatok és egyéb okok vègett. A fröcsögőknek üzenem. )

2020. szept. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ez függ az autó helyzetétől az ütközés pillanatában, a vonat sebességétől, és a vonat féktávolságától (minél kevesebb, annál lassabb lesz az ütközés pillanatában).
2022. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Részvétem, lehetett tudni hogy történt a baleset? Hogyan halt meg?
2022. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!