Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit szeretne megtenni, ha...

Ki mit szeretne megtenni, ha megtudná, hogy halálos betegsége van, de még nem rossz az állapota?!

Figyelt kérdés
Csak egy kérdés, őszinte válaszokkal, ha már megmenteni se tudnának.

2014. aug. 1. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmi nincs, amit most egészségesen ne tehetnék meg, amihez halálos betegnek kellene lennem..
2014. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hosszúhajú ***** válasza:
az egész családommal elmennék valahova, ahol csak mi lehetünk, egy szép helyre, velük tölteném az időt.
2014. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sperseus kösz a választ, de igazából nem erre voltam kíváncsi, de gondolom akkor nem egészen értetted a kérdésem lényegét. :)
2014. aug. 2. 00:13
 4/12 A kérdező kommentje:
hosszúhajú ez nagyon szép és kedves :)
2014. aug. 2. 00:14
 5/12 hosszúhajú ***** válasza:
:)
2014. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van 1-2 hely ahová még szeretnék elmenni, bár kétlem hogy egy halálos betegség mellett hirtelen megnőnének az anyagi lehetőségeim. Kipróbálnék néhányféle kábítószert. Befejezném a könyvet amit elkezdtem írni. Legalább egyszer szeretném végigcsinálni a Kinizsi100-at.
2014. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:)
2014. aug. 2. 08:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ebben a helyzetben vagyok. A bakancslistámon ezek vannak - a teljesség igénye nélkül:


Repülés (ez a fő, mert repülőfan vagyok)

Ejtőernyőzés

Eljutni a Maldív-szigetekre

Jótékonykodni

Elérni, hogy elfogadjon az apám

Delfinekkel úszni

Találkozni a példaképemmel


Eddig kb. ennyit szeretnék.


22/f

2014. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

értem a kérdést, de én nem is gondolkodok ilyeneken, nem írok bakancslistát, nem ábrándozok róla, mi az amit meg kellene tennem, ha halálos beteg lennék, ugyanis, mindent megteszek most is, egészségesen.

Talán annyi, hogy amennyiben tényleg nem lenne visszaút, és még él a volt történelem tanárom, nos őt lehet magammal vinném, az egy szép és megnyugtató befejezés lenne számomra.

2014. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

-repülőn utaznék,vezetném (az az álmom hogy pilóta legyek de még nem jött össze)

- Elutaznék egy pár helyre a családommal majd egyedül is :)

- ejtőernyőznék

-csináltatnék magamnak tetkót ami erőt ad addig míg vége nem lesz :)

-Elkészítenék előre pár búcsú üzenetet amit a szeretteim kapnak meg a halálom után

2014. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!