Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan éljek nyugodtabban/bold...

Hogyan éljek nyugodtabban/boldogabban?

Figyelt kérdés

Ne azt írjátok, hogy menjek pszichiáterhez,mert már voltam, de az nem segít:((

Az a baj,hogy túl stresszes vagyok,minden apróságon aggódok,folyton figyelem magam, a gyerekeim.

Félek ha valami betegségről hallok.Rögtön kombinálok,mi lenne ha.....

Van,hogy annyira töröm a fejem,hogy pánikba ,depresszióba esek.Azt,hogy mikor voltam nyugodt,vagy mikor nevettem utoljára magam sem tudom:((

Nem tudom mit kellene kitalálnom, de valamit muszáj,mert néha úgy érzem nem bírom ....

Párom szerint mg kellene tanulnom a mában élni,nem mindig töprengeni...lehet...

A pszichiáter szerint is tudnék magamon segíteni, de akkor miért nem tudok kilábalni ebből??

Vagy,hogy csináljátok ti akik rendesen éltek?Nem aggódtok a sok mi lenne ha...kezdetű dolgokon?

Ha van valami ötletetek szívesen venném.

2 gyerekes anyuka


2010. jan. 12. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon önbizalomhiányos, szorongó, gátlásos voltam régebben.

Elkezdtem Reikizni, azóta teljesen másképp látom önmagam és az életet.

Szeretem magam és öröm minden perc.

Nem meggyőzni akarlak, csak leírtam, hogy én a Reiki által találtam meg a saját belső békém.

2010. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párodnak van igaza,halgass rá!!Ha mindig töprengesz,stresszeled magad,amint látom a betegségektől is félsz,elöbb utóbb be fogod vonzani a bajt(betegséget)!

Sztem jógáznod kéne mert az helyrebillentené a lelkiegyensúyod és pár hónap után úgy éreznéd magad mit akit kicseréltek;)

2010. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire lenne kedved hozzá, de nekem segitett hasonló helyzetben az autogén tréning - az interneten is lehet találni róla információkat.
2010. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21:54-es Ez az autogen trening elég jól hangzik,mehetnek ide fiúk is? Mert sok poblémámra megoldást tudna nyújtani..,leginkább az önbizalomhiányomra:/ 29F
2010. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az autogén tréning egy lazitási módszer, bárki tudja csinálni és majdnem mindenki meg tudja tanulni. Ezzel a módszerrel tudod saját amgadat "programozni", a negativ dolgokat visszafogni és a (realis) célok elérését segiteni.

NEM sport, hanem relaxációs technika. Nemtöl és kortol függetlenül lehet végezni, káros hatása nincs. Csak javasoli tudom mindenkinek.

2010. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az AGYKONTROLL-t ajánlom!
2010. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A. Béla válasza:

Transzcendentális Meditáció:

[link]

2010. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!