Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy nyugodtabb...

Mit csináljak, hogy nyugodtabb legyek?

Figyelt kérdés
Most megyek 12.-be (tehát negyedikes leszek), gimnáziumba járok. Már tavaly mindenki azzal jött hogy úú az érettségi milyen nehéz lesz idén, stb. Már 2 éve vagyok az osztály legjobb tanulója, mégis nagyon félek a közelgő tanévtől. Félek az érettségitől, már félek, hogy rossz tételt húzok, vagy a szóbelin majd lesokkolódok és meg sem bírok szólalni... Nem tudom, hogy a választott tantárgyból (földrajz) emelt szinten érettségizzek-e... Nem tudom hova menjek továbbtanulni... Úgy érzem, semmit nem tudok. Tudom, hogy végig fogom szenvedni ezt a tanévet emiatt... Mit csináljak, hogy nyugodtabb legyek?

2014. aug. 18. 17:41
 1/2 anonim válasza:

Én is így voltam vele, de felesleges volt.

Egész évben szinte alig tanultam, annyi volt,hogy figyeltem órákon, majd érettségi szünet utolsó hetében tanulgattam, és nem lett rossz az érettségim.(csak a matek lett 2-es ami sosem ment, többi 4,5)

szóval ne aggódj a tanárok sem veszik komolyan, sőt segítőkészek, csak év közben megfélemlítik a diákokat, hogy tanuljanak.

Eddig minden ismerősömnek ugyan ez volt a véleménye, hogy az érettségi könnyebb volt mint hitték volna.

Amúgy én a szóbelitől féltem nagyon, mert féltem hogy leblokkolok, mert nagyon izgulós vagyok, de akkor már nem fog érdekelni majd meglátod:)

Amúgy neked 100 százalék sikerül már most megmondom, mindig a legjobbak paráznak túl sokat.

2014. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. aug. 19. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!