Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek nyugodtabb?

Hogyan legyek nyugodtabb?

Figyelt kérdés

Mostanában nem nagyon kímél az élet, idegileg teljesen kész vagy, emiatt pedig nagyon feszült vagyok, szinte már mindenen fölidegesítem magam. Eddig ezzel nem volt problémám, hihetetlen nyugodt ember vagyok/voltam.

Mit tehetek ez ellen?


2011. jan. 23. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
*vagyok
2011. jan. 23. 20:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Sportoljál, menj el futni majd akkor nyugodtabb leszel.
2011. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy ha a futást nem bírod (ahhoz elég edzettnek kell lenni, és hidegben még nehezebb), akkor az úszás nagyon célszerű. De még egy szobakerékpár is ér valamit, csak ahhoz önfegyelem kell.


A másik az, hogy amikor nem tudod befolyásolni az eseményeket, akkor ne gondolj a problémáidra. Pl. munkaidőn kívül a munkára. Semmi értelme délután vagy este pl. azon rágódni, mi lesz holnap. Nem árt néha előre gondolkodni, de a jövőn való állandó aggodalmaskodás és az előre gondolkodás két különböző dolog.

2011. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!