Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha férfi vagyok, de lelkileg...

Ha férfi vagyok, de lelkileg nőnek tartom magam, megéri átműtetni magamat? Vagy inkább fogadjam el magamat? 18/f

Figyelt kérdés
Sokszor nem szeretek a férfiak között lenni, de viszont ha csak lányos fiú maradok továbbra is, az meg cinkes, akkor úgyis meglátszana rajtam hogy miért vagyok ilyen lányos stb. Vagy van rá valami gyógymód hogy meg tudjak férfiasodni? Csak az baj hogy én a férfiasságot primitívnek, érzelem nélkülinek találom, olyan mintha ha megölném saját magamat legbelül.
2014. aug. 23. 21:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
végülis van még időm ezt meggondolni, meg azonkívűl lehet hogy előjön belőlem majd a férfi, csak lelkileg nyitottabbnak kellene lennem, egyébként semmi bajom sincs a férfiakkal
2014. aug. 23. 23:06
 12/12 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm az összes választ, meg segítséget..nem akarlak továbbra itt titeket fárasztani
2014. aug. 23. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!