Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem, hogy ennyire...

Mi lehet velem, hogy ennyire rosszul vagyok? Miért voltam ilyen sokat a wc-n? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Mostanában elég gyakran rám jön a csikaró hasfájás, van amikor tudok utána wc-zni, van amikor nem. Mindennap rám jön ez a hasfájás.

Viszont ma nagyon fájt, ennyire nem is tudom fájt e már életemben. Elmentem a wc-re, kb 30 (vagy annál több) percet lehettem ott és wc-ztem. Nem folyamatosan, ezért tartott sokáig, viszont rengeteget. Lehet undorító de ennyit egy hét alatt nem szoktam összesen, most meg összesen mintha egy-másfél heti ,,dolog,, lett volna ott.

Fogalmam sincs mi van velem, de nagyon fájt a hasam, még most is fáj, de muszáj volt kijönnöm onnan mert azt hittem össze esek. Most eléggé fázok, gyengének érzem magam nagyon és a hátam is fáj meg a hasam. Most egyszerűen muszáj lefeküdnöm aludni.


Mi lehet ennek az oka és mit tudok csinálni?


2014. szept. 11. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!!!! annyira nehéz innen megmondani nekünk laikusoknak. Az orvos majd ad beutalót széklet vizsgálatra esetleg vérvételre és kiderül mi a baj. Jobbulást
2014. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!