Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Összevagyok zuhanva teljesen!...

Összevagyok zuhanva teljesen! Nagyapum 4 napja meghalt! Ma 1 év után a barátnőm is elhagyott! Pedig mindent megtettem érte, a megcsalást is megbocsájtottam és azzal áltatott, hogy szeret! Nem látom értelmét semminek! Teendő? = ( 17F

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Szarkupac egy nő volt, ha pont ilyenkor hagyott el.

Az ilyentől jobb szabadulni, gondolj bele milyen szar lett volna, ha szül neked két gyereket és utána adja be a válópert, kiforgat a vagyonodból a gyerekeidet elviszi, és 40 évesen mehetsz albérletbe vagy az utcára.


Nagypapád miatt részvétem!

2010. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Melyik fáj jobban? Nagyapád vagy a szakítás? Máshogy kell nekiállni a feldolgozásnak.
2010. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
egy 17 éves fiu mit rinyál? magadat sajnálod, csak nem veszed észre!
2010. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sírás...........Aztán megnyugvás.Az idő segít.

És majd lesz új barátnőd,mert így természetes,és jobb lesz, mint a régi.

Új nagyapád nem lesz,néha menj ki a sírjához és emlékezz rá,mert addig él egy ember,amíg emklékeznek rá.

Addig meg tanulj,sportolj,kösd le magad.Most nehéz,de meg fog oldódni.

2010. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld összeszedni magad!Biztos nagyon nehéz,ha így összejön az embernek,de az élet megy tovább!A barátnődet meg ne sajnáld!Nem érdemelt meg Téged,ha így viselkedett!Ha már előtte is megcsalt,akkor biztos nem Te voltál a nagy Ő.Kár erőltetni ami nem működik!Fel a fejjel és vesd be hódító energiádat,találsz te nála sokkal különbet is,aki megérdemel Téged!
2010. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz. A sors valamiért így rendelte. Megerősödsz, ha feldolgoztad. Engedd most szabadjára a gyászt mindkét dologban. Ne fojts el semmit. Nem ciki ilyenkor kínlódni, szenvedni, de ha nem indul el a gyász folyamata, akkor évekig is hordozhatod magaddal ezt a két csapást, és komoly lelki bajokhoz vezethet. Annyi teendőd van mindössze, hogy engedd, hogy marjon a fájdalom, ne tegyél ellene semmit. Hamarabb elmúlik így. Az elején nagyon rossz és kilátástalan, de egy kis idő múlva látod majd, hogy napról-napra erősebb leszel.


És a segítség:

A halál természetes velejárója az életnek. Nem tehetsz ellene, így meg kell tanulnod megélni. Nehéz lecke, de mindenkinek megy. A nagypapád már jól van. Én hiszek a halálon túli tökéletes létben. Gondolj rá szeretettel, sokat, de engedd el lassan.


A nőd...

...egy ocsmány némber. Aki megcsalja a másikat, az az én szememben senki. Hazug, gusztustalan. Nemhogy még egy megbocsájtás után egy ilyen helyzetben elhagy...ez a nő csak kihasznált téged, jó voltál neki mert nem volt jobb. Engedd el őt is. A saját érdeked. Az ilyen szukák tönkre tudják tenni az életedet.

2010. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Le a kalappal az előző válaszoló előtt! Nagyon igaza van! Fogadd meg!
2010. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia:)

először is részvétem:( ami a legfontosabb, hogy akármennyire is nehéz, meg kell próbálnod túllépned a nagypapád eltávozásán...ő sem szeretné, ha lelkileg összeomlanál:)gondolj erre...:)őrízd meg a szívedben és szeretettel gondolj rá:)

a másik dolog a barátnőd...biztosan ez sem könnyű, de nem érdemli meg, hogy gondolj rá akár egy percet is...örülj neki, hogy legalább minél hamarabb kiderült, hogy nem az igazi, nem az a lány, akire szükséged van, akit te megérdemelsz:)jobb, mintha még több idő elteltével történt volna ez:)nézd a jó oldalát:)és igaza van az egyik hozzászólónak, hogy nem véletlenül történnek dolgok...lehet, hogy azért volt a szakítás, hogy találkozhass egy sokkal, de sokkal értékesebb lánnyal:)és figyeld meg, hogy pár nap, pár hét, vagy pár hónap múlva ha visszatekintesz egy nagyszerű lány oldalán erre a nehéz időszakra, majd csak mosolyogsz, hogy miért törtél le annyira miatta:)

próbálj ne gondolni semmi rosszra, csak a jó dolgokra emlékezz:)

és tessék mosolyogni, vidámnak lenni, szórakozni:)meg ne tudjam , hogy egyetlen egy könnycseppet is hullajtasz a volt barátnőd miatt:D

fel a fejjel:)

19/l

2010. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy ez a lotyo ilyenkor hagyott ott, az a megcsalassal egyutt mar boven eleg ok arra, hogy szerencsesnek mondd magad! Az ilyenekkel nem szabad egy percig se szorakozni, bar most nekem ezt konnyu mondani, hiszen egyedul nagyon rossz, de jobb, hogy elobb megszabadultal tole.

Aki megcsal, az meg fertozest is hozhat haza es siman lehetsz ugy hepatitises vagy HIV pozitiv, hogy kozben nem csinalsz semmit maskepp es TE huseges vagy. Erre gondolj.... nagypapad miatt meg reszvetem, AZ AZ AMI IGAZAN VESZTESEG, nekem is meghalt es azota is nagyon rosszul erzem magam, de ilyen lotyok miatt ne bankodj egy percig se!!!!

2010. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!