Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? = (

Figyelt kérdés
Kezdem magam utálni...dagi vagyok, fogszabályzó kellene, csúnya vagyok meg ilyenek...mit csináljak?:(
2010. jan. 30. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegyél az ellen ami ellen lehet,ami ellen pedig nem lehet tenni azt fogadd el,hogy olyan.

Amióta így gondolkozok nem zavar,hogy ekcémás vagyok.Pedig előtte minden nap sírtam,hogy hogy lehetek ilyen szerencsétlen.Ez ellen gyakorlatilag annyit tehetek,hogy gyógyszertári krémet és fürdetőt használok,meg diétázok.De el nem fog múlni azt mondják az orvosok.Megtanultam vele élni,mert más nem tehettem.


Biztos,hogy nem vagy csúnya.Hidd el,egy új frizura,smink sokat dobhat rajtad.Kezdj el mozogni és fogyókúrázni.Ha van pénzed csináltasd meg a fogszabályzót.Gondolom rossz lesz eleinte,de gondolj arra,hogy hosszútávon jobb lesz.

15/L

2010. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amugy meg biztos,hogy nem vagy csúnya.a maga módján mindenki szép(jó azért 1-2 kivétel van de ők már tényleg bűnrondák :))szerintem fogyj le.ha tényleg csúnyának látod magad, akkor változtass a frizurádon,esetleg dobd fel a ruhatáradat.és ha van pénzed akkor csináltass fogszabit!:)

2010. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves koromban voltam pont ilyen. :) Csak rászántam magam, minden nap tornáztam, kevesebbet ettem és egészségesebb ételeket, hanyagoltam a csokit, cukrot, kólát, és egész jó alakom lett. (Jó, azóta valamennyit visszaszedtem, de ez csakis az én hibám.) Szóval ez egy olyan dolog, hogy simán lehet ellene tenni,. a kérdés csupán az, hogy van-e hozzá akaraterőd? Ha igazá szeretnéd, megcsinálhatod. Az igazság az, hogy erre nem lehet rásütni, hogy "szerencsétlen" vagy, hiszen a szerencsétlenségről általában nem tehetsz (pl. a kétbalkezességről) de egy ilyenről igen.


A fogszabályzót meg csináltasd meg, ha megvan hozzá az anyagi keret. Lehet, hogy rosszul fogod érezni magad először és talán úgy gondolod, sokkal szerencsétlenebb vagy így, de gondolj bele... Életed végéig sírni akarsz, hogy "fogszabályzó kellene", vagy elviselsz egy két évet és utána vigyorogsz büszkén a világra minden gond nélkül???


Az meg, hogy csúnya vagy, hát kétlem... Még ha vannak is bőrhibáid, azokat el lehet tüntetni különböző alapozókkal és a kozmetikus is segít. Esetleg ha előnyösebb frizurára váltasz, lehet hogy sokkal szebb leszel. Próbálgatni kell a dolgokat.

2010. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már próbáltam, de nem fogytam semmit. Megmondom anyumnak, hogy csináltassunk, amúgy tényleg csúnya vagyok...utálom magam :S

am 13 vagyok

2010. jan. 30. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod a fogyókúra nem egy hétig tart, de nem is kettőig. Hónapokig kell kitartóan csinálni ahhoz, hogy eredménye legyen. Azt mondják az ideális súlyveszteség hetente fél kg. Azt szinte észre sem veszed. Másrészt olyan is előfordul, hogy mindent jól csinálsz, de nem fogsz. Aztán pár hónap után végül ledobsz pár kg-ot, de a súlyod ismét stagnál.


Nem fogsz magadról ripsz-ropsz ledobni egy kg-ot sem. És nekem elhiheted, hogy megy, mert én is ilyen helyzetben voltam.


Amúgy van egy ismerősöm, akinek a családjában mindenki kövér, tehát lehet mondani, hogy ilyenek a génjei. Ő is kövér volt, de már baja is volt belőle, rászólt az orvos hogy fogynia kell. A gyerek odafigyelt, hogy mit evett, kondiba járt és olyan vékony lett amilyennek soha nem képzeltem volna el, nagyon durván lefogyott (azt hiszem 80 kg-ra) holott előtte 130-140 volt.


Úgyhogy ne mondd, hogy nem lehet, nem használ, mert ezzel csak magadat akarod nyugtatni hogy "te mindet megtettél" közben meg....

2010. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Az sem mindegy hány kilóból és hogy akarsz fogyni.Tudod,akinek nagyobb a súlyfeleslege annak könyebben,látványosabban elindul a fogyás,mint annak akinek tényleg nincs sok feleslege.

Ne koplalni akarj,mert úgy pikk-pakk visszaszeded a kilókat.Inkább egyél sok gyümölcsöt,zöldséget,fehérjét(fehér hús,hal,tojás) és a pékárut,tésztát ne egyél annyit.Igyál napi 2-2,5l vizet,esetleg gyógyteát.Természetesen 1-1x egy kis bűnözés lehet.Szerintem azzal nincs gond,ha kéthetente 1x egy pici csokit vagy egy szelet sütit megeszel.De ne többet.

Hetente 3-4xmozogj.Ajánlom a kocogást,illetve a Rubint Réka van öt perced?-et.

Itt a Rubint Réka torna:

http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg

http://www.youtube.com/watch?v=c54Yfxi5FV4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY&feature=related

2010. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!