Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2013. 05 be lejárt Seduxent...

2013. 05 be lejárt Seduxent ha beeszek lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve voltak gondok az életemben és akkor orvos írta föl nekem de azóta rendbe jöttek a dolgok.

Most úgy érzem hogy néha jól esne bevenni egyet de nem akarok rászokni ezért nem is akarok fölíratni újra itthon meg olyan van ami 2013.05 be lejárt. Ez még hatni fog ? Lehet tőle bajom ?



2014. dec. 22. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még a nem lejárt Seduxen sem hat, elég gyenge gyógyszer. Mindenesetre előfordult már, hogy lejárat után vettem be valamit, a laborértékeim ennek ellenére kitűnőek. Persze mások nyilván azt mondják majd, hogy vidd vissza a patikába és vegyél másikat. Ahogy gondolod. Az biztos, hogy meghalni nem fogsz tőle.
2014. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem, nem fog úgy hatni, és még panaszaid is lehetnek tőle. több mint másfél éve lejárt, ha csak pár hónapról lenne szó, még nem lenne akkora a kockázat, de így inkább ne vedd be szerintem.

Inkább keress egy gyógynövényboltot vagy drogériát, ott találsz nyugtató hatású készítményeket, amik szintén hatásosak.

2014. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg dobd ki a ..csába, és igyál inkább egy nyugtató, relaxáló zöld teát. Ha nincsen rá igazi ok (az, hogy "néha jól esne bevenni egyet" az nem az) akkor sztem ne szedjél gyógyszert.

Menj el futni ebben a tavaszias időben (még akkor is, ha nem szoktál) vagy egy jó nagyot sétálni olyan jó tempósan, szellőztesd ki a fejed, nem kell mindjárt a Seduxen után kapkodni.

2014. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Semmiképpen ne vedd be, másfél éve lejárt, ki tudja, milyen hatással lehet rád. Vannak már sokkal jobb gyógyszerek is. A Seduxennel az a baj, hogy nagyon könnyen és gyorsan hozzá lehet szokni. Keresd fel legalább a háziorvosodat és kérj tőle segítséget! És csak alkalomszerűen kapj be egy-egy szem nyugtatót, kúraszerűen ne szedd. De még jobb lenne, ha gyógynövényboltban vennél nyugtató teakeveréket és mikor úgy érzed, hogy most már mindenből eleged van, főzzél egy adagot és azt idd meg.
2014. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!