Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nagy baj, ha fogyókúra alatt...

Nagy baj, ha fogyókúra alatt néha-néha eleresztem magam, és beeszek szalonnából, kolbászból meg ehhez hasonló húsos fonomságokból?

Figyelt kérdés

Általában ügyelek arra, hogy meglegyen a napi kalóriadeficit, de tegnap és ma sajnos jól bezabáltam szalonnából és disznó húsból...


Szerintetek most megálítottam a fogyásom?


-5 kg-mnál tartok.


2013. máj. 13. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem értelek, én MINDEN fogyókúrázónak ajánlom a szalonna, kolbász (zsíros - húsos ételek) fogyasztását.


Miért lenne problémás? Zsírfogyasztással nehezebb tartani a deficitet, hát ez van. Viszont hasznos tápanyag. Szerencsére a fogyásnál nem sokat számít hogy éppen deficitben vagy-e ha szalonnát és kolbászt eszel mert akkor viszonylag alacsony marad az inzulinszinted.

2013. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Csak picit megijedtem, mert az oldalon, a fogyókúrás kérdéseknél mindig azt olvasom, hogy a fogyásnál a legfontosabb dolog létrehozni a kalóriadeficitet.

2013. máj. 13. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Én meg azt hittem hogy betegesen sok kérdéshez leírtam hogy igen, ez egy nézet, de valójában akkor is fogysz ha ehhez hormonálisan megfelelő környezetet biztosítasz (egészséges életmóddal) -> ez a bizonyos hús-zöldség alapú táplálkozás, amitől nem leszel beteg és elhízott, pedig pofátlan módon jóllaksz :)
2013. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Old New LifeStyle ***** válasza:

Én rendszeresen bezabálok szalonnából, kolbászból és ráadásul általában vacsorára este 9-10 óra környékén!

Tavaly szeptember óta 23 kilót fogytam!

Szerinted megáll a fogyásod? ;)


ONLS

2013. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De a szalonnához pl mit esztek? Meg milyen szalonna? Császár, vagy sima füstölt?
2013. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben.
2013. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Old New LifeStyle ***** válasza:

5-ös. Többnyire csal különféle zöldségeket eszem hozzá.

Ha van otthon akkor esetleg valamilyen paleó kenyeret.

2013. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!