Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem merem megtenni?

Miért nem merem megtenni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit meg akarok verni, mert nagyon idegesít. Itthon eltervezem, hogyan verjem meg, de mégis suliba elkezdek izgulni, hogy juj mi lesz. Pedig vagy 10kilóval kevesebb nálam. Szerintetek meg tudom verni? Vagy nem tudtok hatásos fogásokat? Esetleg linket? De csak akkor írj, ha nem akarsz róla lebeszélni, mert most úgyse fogsz tudni, bocsi :s elég sz*r heteim vannak mostanában. :(

Egyébként azért az egészséghez írtam, mert önvédelem.


2010. febr. 9. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mondok az én életemből egy példát. 10 éves lehettem kerámiórára jártam.Összse voltunk kb 10 en. Egyszer a régi legjobb haverom bejött az anyjával,mert az anyja beszéli akart az oktatást vezetővel.Miközben az anyja beszélt, a gyereke a hejére ment. Út közben köszönt neki egy gyerek hogy: Helló Sanyi.Erre a gyerek fejtetőnvágta.

A másik gyerek megkérdezte hogy miért,de em válszolt rá. Megmondtam neki , hogy azért csinálta,mert játsza a fejét az anyja előtt.Ő (aki fejtetőn vágta a másik gyerek) meghalotta felkelt a helyéről és engem is nyokony vágott.Elkiabáltam magam mire az anyja (azt hogy a kisfia intézkadett az nem vette észre) lekiabált engem. az anyját megnyugtatták hogy nem lesz semmi baj.Hát, kerámia óra vége volt, a gyerek elkezdett nyalizni,(de az elején meg a közepén a fejét játszotta).Kimentünk az udvarra,néztem hogy milyen a bicikliülése.Mire ő azt hitte hogy erős, és egy igy felugrok és segge rugom körives rugással a gyereket mozdulattal seggberugott aztán megfogta a ruhám és azt mondta:Hozzá ne merj nyúlni.Aztán mint egy nagymenő motoros megigazította kabatját. Olyan ideges voltam mint...nem is tom h mi.Megfogtam , hála istennek olyan járda volt ahol tele van nagy kövekkel, szoval azok a sóderjárdák, ott kibuktattam ő elkezdett sírni.Megmondtam neki hogy mostm ár áljon le.Ki akartam sétálni a kapunk de ő megfogta a 2 kezével a bokám és ugy hiszizett. -Húztam 2 métert a földön XD-felkelt és ilyen pillangó-baba erejű pofonokkal kezdte üzni az arcom.Először azt hittem hogy hülye vagy nem tom. a Bátyja fogott le hogy komolyabb ne legyen.Aztán az anyja bejött a kapun (mert ő is ott volt,remélve hogy nem lesz semmi)És leordítot hogy már MEGIT le akarom köpni a biciklie ülését,Erre mondtam neki hogy nem csináltam ilyet még sosem vele meg mással sem ő hazudott esetleg,megő is kezdte a nyakonvágással.A gyerek meg mondta hogy ez a k*rv* volt meg ez a kis g*ci.Nah mondom suliban ezt még megkapod... Meg is kapta,mint mondtam lejárattam mindenki előtt.Pedig 20 kiloval biztos nehezebb nálam.Most éppen az osztályban mindenki csicsk*ja. Még a leggyengébb sem fél tőle, az elsősök piszkálják.

2010. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem tettem meg...állítólag "ki vagyunk békülve" ×D
2010. febr. 14. 10:06
 13/14 anonim ***** válasza:

nah látod? ilyen csicsk*val minek havergodsz?

Beszól ha meg meg akarod gyepálni akkor segnyalóvá válk.

2010. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet előre eltervezni, csak spontán jön. (11 éves lány vok)

Még ötödikes voltam, mikor egy lány annyira felbaszta az agyam (már első óta) hogy két kézzel megragadtam a kezét, és elkezdtem csavarni - röhögött, és mondta, hogy csavarjam csak- csavarom, de erővel, és visítani kezdett.

Egy évvel azelőtt (negyedikben) meg annyira idegesített (egy hülye félre értés miatt, amit kitálalt az összes fiúnak az osztályban) hogy azt mondtam rá, hogy Qrva. Két perc, és az egész osztály tudta. ú

Most, hatodikban, mikor ráült a padomra, (teljesen, nem csak neki dőlt) ledöntöttem, és nem tudtam mást tenni, táraktam a padra a lábam - térdtől lefelé - és a barom ráült, a hatvan kilójával, és majd eltört a bokám...

EZt még vissza kapja...



Lényeg a lényeg, ne hagyd, hogy benyalizzon, mert hátba fog támadni, amint elmondasz neki egy nyílt titkot, mert úgy is ellened fordítja!

Húzz be neki, és kész!

2010. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!