Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Analis serules, lehet komoly...

Analis serules, lehet komoly a baj?

Figyelt kérdés
mult het szombaton analis szexben volt reszem, azota szeklet uritesnel nagyon faj a zaroizmom korul, illetve mintha kicsit "dagadtabb lenne". utana par perc mulva elmulik az eles fajdalom, eszre se veszem, csak ha osszeszoritom a zaeoizmot, akkor faj tompan. kulsoleg sebet nem latok, nem verzik. komolyabban kene aggodnom?
2015. febr. 3. 23:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
en is okositottam magam a temaban. mivel ez meg sztem friss dolog, azt remelem hogy nem annyira komoly a fertozes merteke. nagyon megijedtem, amikor lattam hogy megis gennyes... voltam wc-n, langyos vizes torlokendovel probaltam ellazitani a zaroizmot, segitett is. leirom hatha majd valakinek jo tanacs lesz :) aztan alaposan megmostam magam, es isteni szerencsevel talaltam itthon reparom kenocsot...hat kevesebb dolgot aldottam meg ennyire. bekentem, foleg kivul, belul nagyon nem mertem, de egybol elmult a fajdalom. ezt majd meg reggel megismetlem, es elmegyek orvoshoz.
2015. febr. 4. 00:53
 12/20 anonim válasza:
Hány èves vagy?
2015. febr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem kell ész nélkül análba engedni!
2015. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
idokozben nyomas hatasara a lagyeki nyirokcsomoim is elkezdtek fajni...
2015. febr. 4. 20:46
 15/20 anonim ***** válasza:

# 14


Akkor szerintem tényleg jó ötlet lenne mielőbb orvoshoz fordulnod a panaszaiddal.

2015. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ezzel a reparom dologgal kicsit lenyugtattam magam, hogy jo lesz az, de most hogy a nyirokcsomoim is bedagadtak, nem merek kockaztatni. holnap tenyleg elmegyek proktologushoz. elmondom neki az analis szexet, a reparont, a nyirokcsomokat. mar a szegyen se erdekel, annyira faj.
2015. febr. 4. 21:50
 17/20 anonim ***** válasza:

# 16


Nyugodtan elmondhatod neki, elhiheted, hogy találkozik ő ennél sokkal szokatlanabb esetekkel meg húzósabb dolgokkal is a praxisában. Egy proktológusnak ez kb. ugyanolyan hétköznapi rutin, mint egy traumatológusnak egy sportsérülés.


Még egyszer jobbulást, remélem, hamar hat majd a kezelés, amit kapsz.

2015. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
voltam orvosnal. fissura anit allapitott meg, illetve elkuldott nogyogyaszhoz gombas fertozes gyanujaval. azonban nem irt fel semmilyen receptet, csak egy reklampapirt adott a Posterisan kenocsrol. nem kellett volna antibiotikum a megdagadt nyirokcsomok miatt?
2015. febr. 5. 10:44
 19/20 A kérdező kommentje:

kiderult hogy herpeszem is van...amikor az orvosnal voltam meg csak kialakuloban volt.

nagyon aggodok hogy muteteni kell majd a fissurat, meg hogy sokaig el fog huzodni...probalom magam nyugtatni hogy jo eselyeim vannak, 19 eves vagyok, gyorsabban regeneralodik a szervezetem, napi 1x eszek, az is leginkabb csak zabkasa, meg alma, de igazabol csak par falatokat. nem csinalok fizikai munkat, amennyire tudom kimelem magam es agyban fekszek. mezes-fokhagyma. szedek c- vitamint, multi vitamin pezsgotablettat, sokat iszok. betadine-nal kenegetem a herpeses teruletet, a kenoccsel pedig a vegbel korul, illetve belul is. ugye nem lesz semmi baj? valaki nyugtasson meg :( probalom elhinni hogy naprol napra gyogyul egy kicsit csak nem veszem eszre. mert amugy pokolian faj uritesnel. nap kozben viszont nem igazan

2015. febr. 9. 19:09
 20/20 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled azóta? Rendbe jöttél? :)
2018. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!