Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Analis serules, lehet komoly...

Analis serules, lehet komoly a baj?

Figyelt kérdés
mult het szombaton analis szexben volt reszem, azota szeklet uritesnel nagyon faj a zaroizmom korul, illetve mintha kicsit "dagadtabb lenne". utana par perc mulva elmulik az eles fajdalom, eszre se veszem, csak ha osszeszoritom a zaeoizmot, akkor faj tompan. kulsoleg sebet nem latok, nem verzik. komolyabban kene aggodnom?
2015. febr. 3. 23:09
1 2
 1/20 RRR ***** válasza:

ha azóta vérzel,akár nem komolyabban is

irány a doki

2015. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik.

Menj el minél előbb orvoshoz.

2015. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem verzek, akkor se vereztem. de leirtam...
2015. febr. 3. 23:13
 4/20 anonim válasza:
Nem biztos. Én fiú vagyok, és nekem is szokott éles fájdalom lenni néha ürítés közben. De nállad lehet az anál miatt is, mert egy idétlen pasid van és 1. nem voltál rendesen felizgúlva 2. nem tágította ki előtte megfelelő képpen.
2015. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 RRR ***** válasza:

tényleg leírtad,bocs félreolvastam

1-es voltam

2015. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy kezd előjönni az aranyered, ami nem jár egyből vérzéssel, csak fájdalommal.


Ha gondolod, keress rá a neten arra, hogy "kezdődő aranyér tünetei".

2015. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
most nezem kozelebbrol, a zaroizom korul van 1-2 tenyleg apro seb, de mintha kifakadtak volna es most feheres szinuk van, mintha gennyesek lennenek...rendben ez tenyleg doki. hova kell elmennem? nogyogyaszat?
2015. febr. 3. 23:46
 8/20 anonim válasza:
Valószínüleg mondom nem izgúltál fel rendesen, kitágítva se voltál rendesenés vagy aranyered lett vagy kihorzsolta, mert nem devesítette rendesen. és lehet begyulladt. Nagyon felelőtlen egy pasas
2015. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
haszontalan info, nem kell elmagyaraznod, ott voltam.
2015. febr. 4. 00:01
 10/20 anonim ***** válasza:

# 7


Csak találgatok laikusként, de el tudom képzelni, hogy ha mikrosérülések keletkeztek a végbeleden, vagy körülötte, akkor azok esetleg elfertőződhettek, tekintve, hogy a végbélben elég sok a kórokozó baktérium.


Ez nem a nőgyógyászok, hanem a proktológusok szakterülete.


Mielőbbi jobbulást kívánok neked!

2015. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!