Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok segíteni? (Lent...

Tudnátok segíteni? (Lent leírok mindent! ) Értelmes, normális válaszokat légyszíves. Előre köszönöm.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tizenhárom éves lány vagyok,kora érett.Azt mondják 70 kilónak nézek ki.Pedig nem,90 kiló vagyok.Meg sem látszik,ez igaz,de nagyon rosszul érzem magam így a bőrömben.Sokszor fogyókúráztam,egyszer sem sikerült lefogynom.Mondhatom azt is,hogy egész életemben a túlsúlytól szenvedtem.Akik nem tudják milyen ebben szenvedni,azok addig meg se szólaljanak.Mert nagyon rossz így élni.Már az utcára sem tudok ki menni,szégyellem magam.Nem koplaltam,hanem diétáztam.De semmit nem értem el vele.Halakat,csirkemelleket ettem salátával + joghurtba tettem zabkorpát.De nem fogytam tőle semmit.Pedig hetente 3x sportoltam.Úgy döntöttem,most a fogyasztószereket próbálom ki.Tudnátok nekem mondani?De olyat ami tényleg HATÁSOS.Én már nem bírom így tovább,aki segít annak ezer hála..Normális válaszokat!Szédüljön meg aki rosszat ír...-.- Még a legrosszabb ellenségeimnek sem kívánom ezt a szenvedést.:( Tudnátok segíteni?

2014. márc. 18. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nézesd meg magad egy dokival és meséld el neki azt amit most leírtál. Van egy tippem, hogy pajzsmirigy alulműködésed lehet, mert attól szokott lenni az, hogy hiába sportolsz és diétázol, az égadta világon nem fogysz le.

Szóval szerintem menj el a szüleiddel és nézesd meg a pajzsmirigyedet, arra adnak gyógyszert és utána minden simán megy.

Egyébként ha diétát kiszeretnél próbálni, akkor szerintem nézz utána a paleo diétának, mert nagyon egészséges és rengeteget lehet vele éhezés nélkül fogyni.:)


19/L

2014. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem aki gyerekkora óta a súlyával küzd annak igen nehéz dolga van, nekem nem volt ilyen problémám, de ismerek olyat akinek igen, ő orvostól kért tanácsot és mostanra nagyon jól halad, alig lehet ráismerni. :) Tehát nem lehetetlen. :) Én azt mondom beszélj egy dietetikussal, értik a dolgukat. :) Kitartást!
2014. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy? Mennyire izmos? (Ha 20kilóval kevesebbnek nézel ki, nem lehet olyan rossz a helyzet, nem csak zsír van akkor rajtad.) Pszichológus is elkéne neked, ha már szégyellsz utcára menni.
2014. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kocsis Izabella válasza:
Ne diétázz/fogyókúrázz mert egyszer lefogysz de több kiló jönn vissza!!!Kérj tanácsot orvostól!Én is kicsit túlsúlyos vagyok szóval tudom milyen érzés!
2014. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... :)) <3 És 166 centi vagyok...Azt hogy mennyire izmos azt nem tudom:DDD
2014. márc. 28. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!