Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontinnal kapcsolatban?

Frontinnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Na szóval kicsit nagyon feszültre sikeredett az elmúlt két nap, ezért tegnap bevettem pár szem frontint, meg még ma hozzá 12 szemet. Úgy különösebben bajom nincs, csak a mozgáskoordinációm nem az igazi, de ez attól is lehet, hogy három napja enni se nagyon ettem.

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy belefér még néhány szem, hogy nyugodtan tudjak aludni, vagy már csak max. 1-2 darab?



2015. márc. 8. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fér bele, még a 0.25 mg-osból sem, egy darab se.
2015. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12??

Akkor az az 1-2 már semmit sem érne.. ez beteges, orvos!

2015. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12?!!!! Tizenkettő? Nem elírás?

Meg vagy te őrülve!!!!!!!!!!!!!!

3 lenne a maximum naponta, de inkább semmi. Még jó, hogy csak mozgáskoordinációs gondod van.

Én betiltanám ezt a szörnyeteg gyógyszert a társaival együtt, de ez iszonyú nagy túladagolás

2015. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

hát én is szedem a frontint stressz problémák miatt, és nekem fél szem elég, egytől meg elalszom... pedig nagyon stresszelek, mindenen XD

szerintem, ha beveszel még egyet, a végén még gyomormosásra kerül sor

2015. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, nyugalom, a halálos dózis 3100 mg/kg lenne, és nyilván nem egyszerre, vodkával leöblítve vettem be mind a 12-őt.

De azért kösz az aggodalmat. :)

2015. márc. 8. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
kamuzik a gyerek.
2015. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Netán te vagy a 15 éves lány? Nem vicces, amit csinálsz. Ha így akarsz magadnak figyelmet és törődést generálni, az kifejezetten problémás, menj el pszichiáterhez, de minimum pszichológushoz.
2015. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!