Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a gerincoszlopom...

Mitől fáj a gerincoszlopom legalsó csigolyája/csontja? Fel is van dagadva és nem tudok ülni annyira fáj. :S

Figyelt kérdés

Kb egy éjszaka leforgása alatt feldagadt ott lent a hátamnál, egészen lent, a derékvonaltól jóval lentebb, egy pár centis résznél.Ráfeküdni nem tudok, mert mintha nyomna valami púp lent,és már eléggé fáj.Nem tudom mi lehet, de megyek orvoshoz, de előtte gondolom megérdeklődök pár dolgot felőle. =)

Ja és kizárt hogy megütöttem volna valamibe..


2010. febr. 21. 23:14
 1/4 anonim válasza:
Nagyobb súlyt emelhettél és a gerincnél becsípte az ideget. Pokolian tud fájni.
2010. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én sajnos ennyiből nem tudok távdiagnosztizálni, viszont kíváncsi vagyok az orvos válaszára, mert gyógymasszőr vagyok, és elképzelhető, hogy a problémád olyan, amin masszázzsal lehet segíteni. Ha például csakugyan idegbecsípődés van, akkor valószínűleg igen. De amíg nem tudok semmit, addig nem mondanám, hogy gyere masszázsra. Tehát arra kérlek, hogy számolj be az orvosi vizsgálat eredményéreől.


Nem teljesen értem a szavaidból, hogy hol van ez a fájdalom. Tehát a keresztcsontod alatt? A gerincsoszlop legalsó csigolyája a farokcsontban van, de lehet, hogy te a keresztcsont feletti alsóra gondoltál, ami az utolsó különálló csigolya. A keresztcsont felett, az alsó ágyéki csigolya mellett halad az ülőideg, annak lehet ilyen érintettsége.

2010. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma még bementem suliba,talán holnap megyek orvoshoz, a farokcsontomnál fáj, a csípővonaltól jóval lentebb.

(nemtudom mi az a keresztcsont és hogy holvan)

Az is lehet, hogy egy otromba nagy 5 centis duzzadt pattanás, vagy valami hasonló gennyes gumó, ami nyomja a farokcsontot.Elég piros akár egy ilyen "mérgespattanás".Nem a bőröm alatt van közvetlen, hanem bentebb.

Nyomkodni nem akarom nagyon, de ráülni nagyon nem tudok.

Na majd írom mi lett vele(m)

2010. febr. 22. 18:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem húztam meg meg semmi ilyen, mert pénteken egésznap itthon pihentem, akárcsak szombaton, és szombat este éreztem valamit, vasárnapra lett ilyen fájdalmas.
2010. febr. 22. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!