Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 164cm magas vagyok és 64kg,...

164cm magas vagyok és 64kg, ez ideális vagy fogynom kell? És, ha igen, akkor mennyit?

Figyelt kérdés
17 èves làny vagyok
2015. ápr. 28. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt így nem lehet megmondani, testalkattól, csontozattól is függ. Tulajdonképpen 8 kg-ot kell levonni általában a 100 feletti magasságból, tehát az ideális olyan 56 körül lenne.
2015. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevés infó... Ha az átlagosnál izmosabb vagy, akkor lehetsz jó, de ha a zsírszázalékod nagyobb is, de arányosan oszlik el és jól áll és tetszel magadnak, s mivel nem hasi hízás és nem sok, az egészség szempontjából sem vészes, akár maradhatsz így is, nem gond.

A testalkat is számít.

Úgyhogy csak a számok alapján valószínűleg van felesleged, de nem tudhatjuk biztosan, azt pedig főleg nem, hogy mennyit, majd meglátod, mikor leszel jó, csak testképzavart ne szedj össze közben s ne a csontos modellekhez hasonlítsd magad.

Én kicsit extrém eset vagyok, 163/65-tel eléggé hájas a hasam, bőven 80 centi feletti derékbőséggel, míg a többi részem már egész jó, no, nekem fogynom kell vagy egy tizest (mivel sosem voltam annyi, nem tudhatom, pontosan mennyit, majd konzultálok a tükörrel). Utána lehet, hogy egyszer leszek még ennyi, de izomból és számomra ideálisan... :)

2015. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bruhuhu az nagyon sook:(((
2015. ápr. 28. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhízott biztosan nem vagy. Sportolj mellette, annyi megfelelő lesz.
2015. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es tudtok valami jo modszert amivel letudnak adni par kilot?:)
2015. ápr. 28. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt mindig megkérdezik a fogyókúrásban, keress rá. Persze nem mindenki ért hozzá, aki tanácsokat ad...


Sokféleképpen lehet egészségesen fogyni, nem tudhatom, Neked mi a jó. A szénhidrátcsökkentést szoktam ajánlani, főleg a gyorsak minimalizálását, illetve azt, hogy gondolkodj el, mi a gyenge pont az étrendedben. Nem muszáj drasztikusan életmódváltani, bár én kétszer is azt tettem, s örülök is neki. Nálam az egészség még többet számít, mint a fogyás, de a kettő azért némileg összefügg, s miért ne üssünk két legyet egy csapásra?

Az életmódváltás jó, mert nem térsz vissza a rossz, hízást okozó étrendedre (bár nagyritkán van, amikor szuper az étrend, csak sok az étel vagy kevés a mozgás).

Dióhéjban ennyi, a fogyókúrásban viszont rengeteg javaslatot találsz.

2015. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!