Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség? Anorexia, bulimia?

Segítség? Anorexia, bulimia?

Figyelt kérdés
Normálisan eszem de csak mert anyukám belémtömi. Ha eszem utána bűntudatom van. Most megyek táborba félek hogy komolyabb evési zavarom is lehetne. Igaz, szeretnék fogyni de nem ilyen áron. Mások is mondják hogy a combom vastag, tehát nem testképzavar nem az én kitalációm. Tudtok esetleg mondani valami jó, sporttal nem összefüggő fogyási módot ami gyors és nem leszek evészavaros? És most van valami evészavarom?

2015. jún. 3. 20:40
 1/1 anonim válasza:
Nekem is minden egyes evés után bűntudatom van, pedig nekem sokan mondják, hogy vékony vagyok, de én ezt nem látom. Ha úgy érzem, hogy tényleg nagyon sokat ettem egyből hányingerem lesz és tudatosan nem eszek sokáig. Pár hete én is voltam táborban, nagyon rossz volt a kaja és rendesen jobban éreztem magam, hogy alig tudtam mit enni. Miért nem szeretnél sportolni? Ott van például a jóga, ami után nem fuldokolva esnél össze a sok fizikai munkától (ha ez az amit nem szeretnél). Anyukáddal is meg lehet beszélni, hogy szeretnél egészségesebb vagy kevésbé hizlaló ételeket enni. Meg kell értenie, ha önszántadból szeretnél leadni pár kilót (egészséges módon), főleg ha mások mondanak neked olyanokat amit fent említettél és inkább szeretnél dicséreteket kapni alakodra.:)
2015. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!