Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt hány kilót...

Lenette kérdése:

3 hónap alatt hány kilót tudnék leadni intenzív, napi 2 órás edzéssel? (56kg/L

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Napi 2 óra intenzíven (gondolom kardiót értesz alatta) már inkább káros, mint hasznos. Pihenő mindig kell, és kardió jellegű mozgásból kevesebb is elég. Nem az a lényeg, hogy halálra hajszold magad, hanem hogy fokozatos és kitartó légy hosszú távon (hisz értelme csak úgy van).


Hogy mennyit fogyhatsz, az a korod, magasságos és életmódod függvénye is, nem elég hozzá a súlyod.

2015. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
175 cm vagyok és 18 éves :)
2015. jún. 3. 20:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaa és vega vagyok vagyis csak halat és tengeri herkentyűket eszem
2015. jún. 3. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
175 centihez 56 kiló? és hova fogynál még? Egy picivel a normál súly alatt vagy a BMI-d szerint. Max esztétikai dolgaid lehetnek (esetleg nem vagy elég feszes itt-ott), azon a két óra szívroham nem fog segíteni. Alakformáló torna és erősítés való neked, nem kardió.
2015. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Jaa és vega vagyok vagyis csak halat és tengeri herkentyűket eszem"


Akkor nem vagy vega, ne haragudj. A vega nem eszik semmilyen húst. Te max válogatós vagy.


És ettől a súlyod független. Láttam már 200 kilós vegát is, meg 4 kilóst is.

2015. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*40
2015. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ha nem vagy tisztában a dolgokkal ..akkor ne írj baromságot a vegetáriánus emberek között több fajta típusú is létezik :)
2015. jún. 3. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Baromira nem ez a lényeg. hanem hogy sovány vagy, és ha erre még napi két óra kínzással fogynál, akkor testképzavarod is lehet, amivel orvoshoz kellene fordulnod. Ez a lényeg, nem a hülye tengeri herkentyűk.


Amúgy meg az összes hsz-t én írtam.

2015. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!