Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy 2-2,5...

Miért van az, hogy 2-2,5 hónap intenzív edzés után (fekvőtámasz, guggolás, felülés) nem lett egyenletes az izomeloszlás?

Figyelt kérdés
Most a mellizmomra gondolok, hogy (szerintem) szabályosan csináltam a fekvőtámaszokat( jobb kezes vagyok,ha számít ez), de nem lett egyforma alakú a két mellizmom. Csináltam többfélét pl. az egyik karom előrébb van, de cserélgettem őket és ugyanannyit csináltam a másik előretett kezemmel is. Az egyik egy kicsivel eltérő formájú lett, úgy látom, hogy azon több az izom, de nem tudom miért van ez, és ezt ki lehet javítani? Rohadtul zavaró meg idegesítő,hogy több hónap fekvő után különböző alakúak lettek az izmok. (egyforma méretű és alakú mellizmokat szeretnék)

2013. dec. 19. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Senkiek se egyforma.ez genetikatol fugg de ilyen mindenkinek van!
2013. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de az edzés előtt mindkettő egyforma volt.
2013. dec. 19. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán edzés előtt nem volt melled. Rejtély megoldva.
2013. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Igen, de az edzés előtt mindkettő egyforma volt." . ezt hogy érted, és mi köze ennek a kérdésemhez? :O
2013. dec. 19. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
edzes utan bevagy durranva egy kicsit.lehetakkor jobban latszodik.netorodj vele
2013. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!