Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek nőgyógyászhoz? Mit...

Elmenjek nőgyógyászhoz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összeszedtem valami fertőzést, vagy gombát nem tudom, de félek.. Nagyon cikinek tartom a dolgot.. senkinek sem merem elmondani.. Mit tegyek?
2015. jún. 11. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Mitől félsz? Hány éves vagy? Nekem évek óta van, évente 2x-3x előjön a gomba, kezelni kell. Menj el nőgyógyászhoz, megnézi gomba-e vagy más és elmondja, hogyan kezeld.
2015. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon nem mindegy, mit szedtél össze. Ha gombát, akkor pl. a canesten-nek van vény nélkül vehető hüvelykúpja, az valószínűleg rendbe teszi, de ha mást, akkor csak megy az idő, és akkor rosszabodhat is a dolog.
2015. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogy itt is olvastam, meg tudom, hogy az orvosok milyenek, ettől félek igazából..

Odafigyelek a tisztaságomra, nem értem mitől lehet, és nem először.. még régebben is egyszer előjött, de el is múlt, most meg már kb ez a 3. hónap...

2015. jún. 11. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába a tisztaság, elkaphatod nyilvános mosdókban, strandon, bárhol, ha hajlamod van rá, akkor csak úgy előjöhet. Ha budapesti vagy, ajánlok egy nőgyógyászt: dr. Ujházy András (ujhazy.hu), 11. Kerületben a Zenta utcában van magánpraxisa. Nála voltam életem első vizsgálatán és csak jókat tudok mondani. Ne félj:)

17/L

2015. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!