Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allandoan szomjas vagyok,...

Allandoan szomjas vagyok, hirtelen fogytam es tobbszor rosszul leszek futas kozbe. Miert?

Figyelt kérdés

Egy hete futas kozbe rosszul lettem (szedultem,hanyingerem volt,remegtem), kb azota napi 3-4 litee folyadekot megiszom viszont nem eszek sokat mert nem vagyok ehes.Meg mielott futottam volna elkezdtem gyorsan fogyni mindenfele fogyokura nelkul,azota mar 3 kilot fogytam. Lehet hogy cukorbeteg lennek?Koszonom a valaszokat:)

16/L


2015. júl. 1. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet.mihamarabb menj orvoshoz
2015. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Vegul ugy gondoltam nem megyek el bar meg mindig napi 3 litert eszom de csak 2 szelet kenyeret eszem max.
2015. júl. 3. 07:40
 13/15 anonim ***** válasza:
És???? Cukorbeteg nem eszik sokat, az egyes típusú.
2015. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem mész el???? Amikor majd következményes érszűkület miatt levágják a lábadat és megvakulsz, akkor majd elmész? Nem megoldás, hogy amit nem tudok, az nincs! De van! Ha meg mégsincs, mert egyelőre ezt senki nem tudhatja, azt is tudnod kell, mert legalább megnyugszol, és nem fog stresszelni. Orvos ma, labor hétfőn, kedden már tudni fogod. Ha beteg vagy, nem úszod meg attól, hogy halogatod.
2015. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben,hetfon elmegyek orvoshoz
2015. júl. 4. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!